Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Zrůdný otec z Plzeňska: Znásilňoval své retardované dcery. Nebránily se, hájil se

Zrůdný otec z Plzeňska: Znásilňoval své retardované dcery. Nebránily se, hájil se
Zdroj: Pixabay
zvrácené činy
Otřesné a zvrácené zacházení zažívaly dvě mentálně zaostalé sestry (26 a 23) z Tachovska. Jejich otec (53) jim místo milovaného rodiče vytvářel ty nejděsivější zážitky, které se s nimi potáhnou celý život. Muž se ke svým činům přiznal, začal se však hájit tím, že už byly starší 15 let a nebránily se.

Šestadvacetiletou dceru s podprůměrným intelektem měl otec znásilňovat už od jejích 14 let, poprvé v roce 2008. K opakovanému znásilnění mělo docházet sedm let. Pak si žena našla přítele a šla s ním do společného bydlení. Její o tři roky mladší sestra, která je mentalitou na úrovni 4letého dítěte, byla na svém otci závislá a potřebovala ho téměř neustále. Znásilňovat ji měl od roku 2011 až do minulého roku. To se dostala do rukou ústavu.

Bylo jim 15, nebránily se, hájí se zrůda

"Zneužil bezbrannosti poškozené, která pro svůj mentální hendikep jednání obžalovaného nerozuměla a byla jej jako otce zvyklá poslouchat. Nedokázala mu tak odporovat a dělala to, co jí řekl," vylíčila Věra Brázdová podle webu Novinky.cz. U 'otce' byl navíc znalci zjištěn značně snížený intelekt. K odporným činům se u soudu přiznal.

"Mohu se zapřísáhnout, že jim bylo už přes patnáct let. Žádná z nich se nebránila. Té starší dceři jsem za to dával peníze a kupoval mobilní telefony. V roce 2017 jsem si ve vesnici našel milenku a s dcerami jsem to stopnul," vylíčil muž u soudu. Dodal navíc, že dcery sloužily jako náhražka, když mu přítelkyně sex odepřela, ale on si ho chtěl dopřát.

Zvěrstva od vlastního otce

U plzeňského krajského soudu vypověděla v pondělí starší dcera. "Svlékl mně tepláky i spodní kalhotky, povalil na postel a souložil se mnou. Snažila jsem se bránit, ale chytil mi ruce a nohy," uvedla dle Novinek. Viděla i, co dělal její mladší sestře. "Lucka klečela v koupelně a opírala se o vanu. On jí to dělal zezadu. Když mě viděl, oblékl se a odešel," vyprávěla nechutná zvěrstva.

'Otci' znásilňovaných dívek hrozí právě za tento čin, k tomu i za pohlavní styk mezi příbuznými, až 12 let za mřížemi.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy