Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Zrůdný otec ubil svého syna (†10 měsíců) k smrti: Předtím ještě znásilnil dívku (8)

Zrůdný otec ubil svého syna (†10 měsíců) k smrti: Předtím ještě znásilnil dívku (8)
Zdroj: Bridgepoint Police Department, nekrolog
Odporná zrůda
Amerikou otřásá běsnění zrůdného otce, který má na svědomí smrt svého syna (†10 měsíců) a znásilnění dívky (tehdy 8). Že ji Derrick Siberon (32) znásilnil, si přitom dlouhé čtyři roky nechala pro sebe. Ozvala se až ve chvíli, kdy stanul před soudem kvůli zabití ani ne ročního chlapečka.

Derrick Siberon (32) sice vypadá jako obyčejný chlapík, ale za usměvavou fasádou se skrývá zrůda.

Měl v péči svého mladinkého syna Donovana (†10 měsíců), kterého dlouhodobě fyzicky týral. V květnu 2017 už chlapečkovo tělo mlácení neustálo, s vážnými poraněními skončil v nemocnici, kde navzdory snahám lékařů o záchranu po několika hodinách zemřel.

Strašlivá tragédie se stala v americkém městě Bridgepoint, informoval o ní britský portál thesun.co.uk. Siberon stanul před soudem za neúmyslné zabití prvního stupně a týrání dítěte.

Tím to ale zdaleka nekončí, ve zprávách si ho totiž všimla 12letá dívka, kterou měl před čtyřmi lety znásilnit. Matka a její přítel šli všechno nahlásit na policii už v roce 2015, mozaika do sebe ale zapadla až nyní. Siberon se přiznal, že byl u dívky doma, znásilnění však popřel.

Za zabití syna půjde Derrick Siberon sedět na 10 let, potom mu za sexuální napadení začne běžet 20letá podmínka s nařízenou ústavní léčbou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy