Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Zrůdný čin indické matky: Zaživa pohřbila svou teprve jednodenní dceru

Policie se snaží matku vypátrat.

Co je to jen za matku, která dokáže své novorozené dítě rovnou pohřbít? Lidé našli kousek od indického města Indore v lese napůl zaživa pohřbené dítě, které jen chvíli přežilo kruté zacházení své matky.

Místní pracovníci lesní školky zaslechli z nedalekého lesa podivné zvuky, které zpočátku vůbec nezněly lidsky. „Slyšeli jsme něco jako vytí a napadlo nás, že je tu blízko nějaké divoké zvíře, ale pak jsem si uvědomil, že to spíše zní jako pláč dítěte, museli jsme se jít podívat, co se děje,“ řekl Jagdish Mangilal (32) britským novinám Daily Mail.

„Ten pohled nás šokoval,“ pokračuje. „V zemi bylo napůl zakopáno a pohřbeno živé dítě, novorozenec. Ihned jsme zavolali policii. Nechápu, jak mohlo přežít a že jej žádné divé zvíře nezahubilo.“

Policie už pátrá po matce, která ihned po porodu dítě pohřbila, ale podle všeho je novorozená holčička obětí porodní politiky, kdy chudé indické rodiny dávají přednost chlapcům a dívky, které jsou často narozené v utajení, opustí nebo prodají.

Jeden den starou holčičku odvezli záchranáři okamžitě do nemocnice, kde se jí doktoři pokusili pomoci intenzivní péčí v inkubátoru, ale bohužel. Nechtěná dívka kruté zacházení své matky nepřežila.

Mohlo by vás zajímat

Další články