Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Zrůdný čin feťáka: Sebastian (32) ubodal svou přítelkyni (†32), syna Filípka (†3) vyhodil ze 3. patra!

+ Další 2 fotografie
drogy
K ohavnému případu dvou vražd, přičemž pachatel byl pod vlivem amfetaminu, došlo v polské Boleslavci. Dvaatřicetiletý Sebastian, který už v dřívější době podstoupil léčení, brutálně ubodal svou přítelkyni Wioletu a následně ze třetího patra vyhodil jejich společného syna Filípka. Jakékoliv pokusy o oživování byly bohužel v obou případech marné.

Jen kousek od českých hranic v městě Boleslavci došlo k odpornému činu. Vrah pod vlivem amfetaminu ubodal svou přítelkyni a následně ze třetího patra vyhodil syna Filípka. Sebastian se policii k činu přiznal a zároveň potvrdil, že byl v době vražd pod vlivem amfetaminu, na kterém je závislý.

Svědkem odporného činu se stal soused, kterého na chodbu vylákalo Wioletino volání o pomoc. Když otevřel dveře, nemohl uvěřit svým očím. „Byla úplně bledá a v břiše měla zabodnutý nůž. Sebastian stál za ní, teatrálně roztáhl ruce a pravil, že to musel udělat, protože měl vizi,“ sdělil svědek polským médiím.

Když Sebastian usoudil, že jeho práce s Wioletou skončila, vrátil se zpět do bytu, kde se vrhl na tříletého Filípka. Chlapeček, který se podle krvavých otisků na záclonách a okenních rámech zřejmě bránil, byl následně vyhozen oknem ze třetího patra. Když na místo činu dorazili policisté, bylo už pozdě, Wioleta ležela na schodech s mnoha bodnými ranami a pokusy o oživování byly marné. Sebastian pak napadl nožem i strážníky, těm ale neměl šanci cokoliv udělat, postřelili ho do břicha.

Sebastian už před deseti lety podstoupil odvykací léčbu, závislost na amfetaminu ale neporazil. Je až děsivé, že jen 10 hodin před tragédií rodinu navštívila sociálka, která neshledala nic, co by nadcházející události nasvědčovalo. Sebastian byl nezaměstnaný a rodinu živila Wioleta, která pracovala v Německu.

Mohlo by vás zajímat

Další články