Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zrůdní rodiče utýrali čtyřletého syna: Chlapec vážil jen 11 kilo, po těle měl rány

Zrůdní rodiče utýrali čtyřletého syna: Chlapec vážil jen 11 kilo, po těle měl rány
Zdroj: archiv Michelle Key / archiv Philishia J.
+ Dalších 7 fotografií
tragédie
Jacob Davis (28) a jeho přítelkyně Michelle Key (34) byli zatčeni a obviněni z vraždy poté, co bylo v jejich přívěsu nalezeno bezvládné tělo chlapce. Čtyřletý Darien Davis zemřel na následky týrání, konkrétně bití, hladovění a odpírání vody. V době své smrti vážil pouhých 11 kilogramů.

Zubožené tělo Dariena Davise bylo v průběhu tohoto týdne nalezeno v obytném přívěsu v New Castlu. Jeho otec Jacob Davis a nevlastní matka Michelle Key měli chlapečka týrat bitím a odpíráním jídla a vody. Podle pitevní zprávy byla na jeho těle spousta ran a šrámů.

Záchranku zavolal sám Davis, který tvrdil, že jeho syn nereaguje a zřejmě je mrtvý. Na místě bylo ale zjištěno, že chlapec je mrtvý už pár dní. Podle deníku The Sun byl přívěs navíc plný psích a kočičích výkalů a chlapcovo tělo bylo bledé a vyhublé.

Jacob a Michelle jsou aktuálně ve vazbě a čekají na soud. V přívěsu s nimi žily ještě další 4 děti, o které se nyní starají příslušné úřady. Ty usilují o to, aby mohly děti být svěřeny do péče blízkému příbuzenstvu. Soud proběhne v srpnu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy