Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Zrůdní rodiče umučili Marušku (†14): Nepouštěli ji z psí klece, pak ji zahrabali vedle brášky (†16)!

Zrůdní rodiče umučili Marušku (†14): Nepouštěli ji z psí klece, pak ji zahrabali vedle brášky (†16)!
Zdroj: Facebook/Policie
+ Dalších 6 fotografií
Otřesné
Mladinkou dívenku Mary Crocker (†14) bestiálně umučili vlastní rodiče. Nemohla opustit malou psí klec, dostávala jen zkažené jídlo a v neposlední řadě ji i pohlavně zneužívali. Po smrti ji "pohřbili" na zahradě hned vedle staršího bratra Elwyna Crockera ml. (†16), kterého zabili o dva roky dřív!

Nepředstavitelným peklem si prošla teprve čtrnáctiletá Mary Crocker Tu dlouhodobě týrali zrůdní rodiče, nedovolovali ji opouštět malou psí klec a mučili ji hladem. A když se pokusila opatřit si nějaké jídlo, za trest musela jíst prošlé a zkažené zbytky po ostatních.

Kromě matky Candice Crocker a otce Elwyna Crockera st. jsou ve smrti dívenky zapleteni i její babička Kim Wright, nevlastní dědeček Roy Prater a matčin bratr Mark Wright. Všichni skončili ve vazbě bez možnosti složení kauce, spekuluje se o trestu smrti či doživotí.

Jakmile se Mary pokusila alespoň trochu vzepřít, okamžitě přišel trest. O tragickém případu, který se stal ve Spojených státech, informoval britský DailyMail.co.uk, podle kterého byla dívka i pohlavně zneužívána.

Zemřela loni v říjnu, v prosinci ji pak rodiče zahrabali na zahradě za domem. Tam přitom už dva roky ležel dívčin starší bratr Elwyn Crocker ml., kterého rodina vydávala za pohřešovaného. Přitom ho už v roce 2016 zavraždili.

Otec se před soudem snažil veškerou vinu hodit na matku. Tvrdil, že k mučení dětí ho naváděla a nebýt jí, nikdy by nic takového nedopustil. Stále však probíhá vyšetřování a až jeho závěry ukáží, co se za zdmi domu hrůzy skutečně dělo.

Zavraždění Mary a Elwyn měli ještě mladšího hendikepovaného brášku (11), který po zadržení většiny svých příbuzných skončil v pěstounské péči.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy