Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zrůdní rodiče: Své malé syny drželi v dřevěných klecích jako zvířata! FOTKY HRŮZY

+ Dalších 5 fotografií
otřesné týrání
Ramon Zandejas (25) a jeho přítelkyně Mercadies Williams (25) měli původně mnohem menší problém, než na jaký strážníci narazili. Šerif Tex Dowdy spolu s kolegy šel do jejich domu s povolením k prohlídce, protože měli podezření, že nelegálně přechovávají zbraně. Těch se skutečně dopátrali, kromě nich ale našli i dva ani ne dvouleté chlapce, které zrůdní rodiče drželi v podomácku vyrobených dřevěných klecích.

Mercadies Williams a Ramon Zandejas byli zatčeni poté, co byli v jejich domě v Tulelake v Kalifornii nalezeni jejich dva synové v otřesných podmínkách. Ani ne dvouletí chlapečci byli zamčeni v podomácku vyrobených dřevěných klecích. Jedna klec byla položena na té druhé a byly přidělány ke zdi.

V domě byly také nalezeny 3 zbraně, metamfetamin a laboratoř na konopné extrakty s butanem, který může kdykoliv vybuchnout a je potřeba zvýšené opatrnosti. Matka i otec dvou dětí, které žily v naprosto otřesných podmínkách, byli zatčeni. Na snímky z domu hrůzy, kde děti byly v horších podmínkách než zvířata v klecích, se podívejte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články