Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zrůdní rodiče nechali své miminko zemřít hladem, zatímco se oni cpali ve fastfoodu!

Zdroj: reprofoto youtube

Vůbec nechápeme, jak na světě můžou existovat takové zrůdy, jako jsou tito krkavčí rodiče malého miminka, které nechali zemřít hlady.

Ruby Stephens (23) a její manžel Roy Stephens (48) z Floridy byli obviněni z vraždy prvního stupně za to, že svou 22 dní starou dceru nechali zemřít hladem.

Holčička jménem Betsey vážila při porodu 2,7 kg, před smrtí pouze 1,8 kg. Přitom by správně měla vážit třikrát víc.

Zrůdní rodiče nechali nebohé dítě v autě a šli se najíst do fastfoodu Když se konečně najedli a šli zpátky do auta, matka si všimla, že dítě je chladné a nereaguje na dotek. Přesto čekali ještě tři hodiny, než miminko odvezli do nemocnice, kde zemřelo. Patolog určil příčinu smrti vyhladovění.

Matka dítěte však říká, že dceru kojila každé tři hodiny. Poté, co se dozvěděla výsledek pitvy, obrátila a tvrdila, že nakojit nestihla, protože řídila auto a při dálničním provozu je těžké někde zastavit. Trestu ji ale tato chabá výmluva neuchrání.

"Celých 22 dnů ohromně trpěla. Když jsem viděl fotografie vyhublého dítěte, otřáslo to se mnou. Za třicet let praxe jsem nic takového neviděl," řekl náčelník policie v Lakelandu na Floridě.

Související články

Další články