Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zrůdní rodiče: Čtyři děti žily ve stodole v klecích, páchly močí jako zvířata!

+ Dalších 20 fotografií
galerie
V texaském městečku Rhome policisté řeší případ odporného týrání dětí. Strážníci byli do domu Paige Harkings a jejího partnera Andrewa Fabily přivoláni sousedy kvůli domácímu násilí, když přijeli na místo, nestačili se divit. V domě našli dvě děti zavřené v psí kleci bez jakékoliv potravy a pití, další dvě děti pak zavřené nebyly. Dle jejich slov byly ratolesti zanedbané a podvyživené, navíc byly pokryté výkaly a močí.

Když strážníci na místo kvůli ohlášení domácího násilí přijeli, nejprve mluvili s Andrewem Fabilou a jeho partnerkou Paige Harkings. Poté ale zaslechli dětské hlasy, za kterými se vydali a naskytl se jim pohled, na který v životě nezapomenou. Fabila je otcem jen jednoho ze čtyř týraných dětí, které v příšerných podmínkách policisté objevili.

Nejstarší děti (5 a 4) byly nalezeny zavřené v psí kleci o malých rozměrech, další (3) leželo na dece a nejmladší dítě (1) leželo v dětské sedačce. Nejstarší děti navíc podle policistů neměly ani moc oblečení. Ačkoliv v místnosti, kde děti strážníci nalezli, byla spousta jídla, ratolesti se k němu nemohly dostat, protože bylo v lednici a spíži zamčené.

Strážník Johnson se k případu vyjádřil. „Zavírat děti do psích klecí je za každých okolností nepřijatelné. Když je najdete v takovém stavu, v jakém byly nalezeny, pokryté výkaly, málo oblečené, bez jídla a evidentně zanedbané, je to příšerné,“ sdělil americkým médiím.

Policisté dali dětem jídlo i pití a následně je převezli do nemocnice Cook Children's Hospital na potřebné testy a vyšetření. Andrew Fabila a Paige Harkings byli zatčeni. Sousedé vypověděli, že o dětech ani nevěděli a že pár využíval dům až posledních pár týdnů. Tamní sociálka potvrdila, že s rodiči už měla co do činění a jejich případu se intenzivně věnuje.

Mohlo by vás zajímat

Další články