Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

ZRŮDNÉ VIDEO: Muslim na synovi předvádí lekci správného MLÁCENÍ MANŽELKY

+ Další 2 fotografie
Katarský sociolog zveřejnil průvodce o tom, jak by muslimští muži měli správně mlátit své manželky podle islámského práva. Na videu ukazuje náznaky facek na mladičkém chlapci jménem Nayef.

Abd Al-Aziz Al-Khazraj je katarský sociolog. Na internet postnul video, ve kterém předvádí, jak potrestat ženu v souladu s islámským právem. Zkrátka a jednoduše je to návod, jak by muslimští muži měli vychovávat své manželky.

Při natáčení mu asistoval malý chlapec jménem Nayef. Ten si zahrál roli manželky. Sledující si tedy mají chlapce představit jakožto ženu. Sociolog pak na něm předvádí, jak by se žena měla správně mlátit. „Islám je milosrdný,“ tvrdí Abd. Žena se nesmí udeřit do obličeje, to jejich zákony nepovolují. Stačí malý výprask pro disciplínu. Podle jeho slov je vůdcem domu muž. Ten má dát ženě jasně najevo svou sílu. Projevit mužnost stačí lehkým a bezbolestným „poplácáním“ po ramenou. Video nyní šokuje celý svět.

Související články

Další články