Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zrůdná sranda: Mladík mrštil kotětem přes plot, kamarádi ho se smíchem natáčeli. Teď se kaje

Zrůdná sranda: Mladík mrštil kotětem přes plot, kamarádi ho se smíchem natáčeli. Teď se kaje
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Týrání zvířat
Naprosto odporné video otřásá sociálními sítěmi. Jeden z mladíků na něm totiž poslechl hecování svých kamarádů a doslova mrštil kotětem přes plot. Tomu se pak všichni tři zúčastnění smáli, jako by o nic nešlo. Na mladíky teď lidé podali trestní oznámení.

"Dělej, zahoď ji, vole!" hecoval na videu jeden z kamarádů mladíka, který v ruce držel malé kotě. Ten se očividně nenechal dlouho přemlouvat, rozeběhl se a vší silou mrštil nebohým kotětem přes plot. Zvíře vyletělo do výšky několika metrů, než dopadlo tvrdě na zem. "To je čák," zahlásil jeden ze zúčastněných a všichni se začali smát.

Šokující video navíc jeden z mladíků hrdě sdílel na svém instagramovém účtu. Okamžitě se pod ním strhla lavina příspěvků, kdy lidé ostře odsoudili mladíkovo chování a v lepším případě mu vyhrožovali pouze zmlácením. "Jestli tě ty malá dě*ko někde potkám, tak ti vymlátím všechny zuby a uvidíme, jak se potom budeš smát," napsal jeden z komentujících. "Lidi mě chtějí zabít, i když jsem to nebyl já. Byl jsem vedle toho a další kámoš to natáčel," postěžoval si pak mladík, který byl u všeho přítomný.

Koťátko prý přežilo

"S tou kočkou jsem udělal pí*ovinu a mega mě to mrzí, ale už to nejde vrátit. Chtěl jsem vás jen informovat, že jsem si to uvědomil a kočičku mám doma (nic jí není) a chci jí vrátit to, co jsem jí tím pádem způsobil. Tím pádem si ji nechávám a budu se o ni starat," omlouval se mladík na Instagramu. Fotku kotěte ale nepřipojil, a tak těžko říct, zda říká pravdu.

Lidé na mladíka, který hodil kočkou, začali ihned podávat trestní oznámení. "Dnes jsem byl na policii v Rakovníku. Pán, který to byl včera nahlásit na policii v Plzni, neuvedl žádné informace. Oznámení bylo podáno na neznámého pachatele, ale poslal jsem jim veškeré informace na e-mail," řekl jeden z lidí, kteří sdíleli ohavné video na internetu. Celou věcí se tak nyní zabývá policie.

Související články

Další články