Olympijský plavec Michael Phelps (29) získával jednu medaili za druhou, ale chlorovaná voda už mu nestačila, a tak začal popíjet vodu ohnivou.

V říjnu byl policií zadržen za řízení v opilosti a rozhodl se nastoupit do protialkoholní léčebny. Zatímco Michael musí dodržovat tvrdý režim a snažit se pochopit, že k alkoholu nesmí do konce života čuchnout, a to ani v rumových pralinkách, na internetu se objevilo cosi, co pojalo podezření, že je jeho přítelkyní.

Taylor Lianne Chandler (41) nejprve začala prohlašovat, že je Michaelova přítelkyně, a aby to náhodou nebylo málo, tak se přiznala k tomu, že byla v minulosti muž. Taylor se prý narodila jako David Roy Fitch a teď je intersexuální, což znamená, že má mužské genitálie, ale chybí varlata, má dělohu, ale žádné vaječníky. Dřív se takovým lidem říkalo hermafrodité. Taylor byla od té dobroty a do novin vybásnila úžasné sexuální praktiky, které se sportovcem provozovala. „Milovali jsme se v poločase zápasu Baltimore Ravens. Pak jsme měli sex ještě jednou. S ním se cítím doopravdy jako žena,“ vyjmenovala žena, co se podle ní stalo.

Opravdu hodně překvapivé je, že se teď tahle přičinlivá slavomanka bojí, že až si to Michael přečte, vykašle se na ni. Měl by ji pořádně nakopnout do její chirurgicky upravené vaginy.