Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Zrůdná matka zavraždila v Teplicích miminko: Porodila ho do vany, hodila do pytle a…

+ Další fotografie
odporné
Jisté Boženě S. hrozí až výjimečný trest za vraždu novorozeněte. Žena podle obžaloby loni v dubnu v Teplicích zavraždila své čerstvě narozené dítě. Žena nebohé miminko porodila do vany a hned vzápětí chlapečka zabalila do pytle na odpadky a vyhodila jej do odpadkového koše na sklo.

„Klekla jsem si do vany v koupelně a najednou ze mě vypadlo dítě. Z pračky jsem vzala povlak s kytičkami a zabalila jsem ho do povlaku. Pak jsem se rychle oblékla a vyběhla ven i s miminkem. Šla jsme směrem ke školce. Zabalila jsem mimino do pytle, udělala dva uzle a hodila do popelnice. Šla jsem se domů umýt, šla jsem k dětem do pokojíčku a brečela jsem,“ uvedla podle Teplického deníku Božena S. u soudu.

Třicetiletá žena u soudu vypověděla, že o svém těhotenství nevěděla. Kriminalisté ale zjistili, že Božena S. několik měsíců před porodem hledala na internetu informace o tom, jak se pozná, že je žena těhotná.

Obžalovaná u Krajského soudu v Ústí nad Labem sdělila, že už má sice dvě děti, ale nedokázala soudu objasnit, z jakého důvodu třetí, čerstvě narozené dítě neodevzdala do blízkého babyboxu.

„Nevím, proč jsem se tam nevrátila. Bála jsem se všeho, bála jsem se přítele, říkal, že už žádné dítě nechce. Nechtěla jsem to udělat. Bylo to velká chyba. Myslela jsem si, že se na to nepřijde,“ dodala žena.

„Neumím si její chování vysvětlit. Dítě bych přijal, kdyby řekla, že je znovu těhotná,“ sdělil u soudu partner Boženy S.

Mohlo by vás zajímat

Další články