Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zrůdná matka zabila své novorozeně, pak se v klidu dodívala na wrestlingový zápas

Matka vražedkyně Amanda Hein.

Otřesné! Šestadvacetiletá Amanda Hein z Pensylvánie byla zatčena za vraždu poté, co na záchodcích jistého sportovního baru porodila zdravé dítě, udusila ho a hodila do splachovací nádržky. Následně se vrátila zpět a další hodinu v klidu sledovala wrestlingový zápas. U soudu jí hrozí dokonce trest smrti.

Někteří z ostatních hostů si sice všimli, že Amanda má zakrvácené šaty, ale ona sama tvrdila, že je v naprostém pořádku, a odmítala jít domů, dokud zápas neskončí. Tato chyba se jí však stala osudnou. Když totiž zaměstnanci baru při úklidu toalet objevili tělíčko dítěte zabalené v plastovém pytli na odpadky, vzpomněli si, že v inkriminovaný den museli čistit skvrny od krve v boxu, který si Amanda a její přátelé pronajali. Policie tak šla na jistotu.

Podle dostupných informací si Amanda – která se ke svému činu krátce po zadržení přiznala – někdy během května či června uvědomila, že je těhotná, avšak nikomu o svém stavu neřekla. Od počátku prý měla jasno v tom, že dítě nechce. Proč se ale svoji situaci rozhodla řešit právě takto a nenabídla ho raději k adopci, zůstává záhadou.

Mohlo by vás zajímat

Další články