Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zrůdná matka z Trutnova: Sotva ročnímu chlapečkovi zlámala všechny kosti v těle

Zdroj: profimedia.cz
Krimi
Třiadvacetiletá žena z Trutnova v současnosti čelí obvinění z těžkého ublížení na zdraví. Toho se podle znalkyně dopustila na svém ani ne rok starém synovi, který měl za svůj krátký život zlomené téměř všechny kosti v těle. Matka v současnosti přebývá ve vazbě.

„Zranění, která byla způsobena opakovaným tupým násilím různé intenzity, při kterých dítě zažívalo mučivé útrapy, byla zhodnocena jako tzv. syndrom týraného dítěte,“ říká policejní mluvčí Iva Kormošová s tím, že matka má ještě děti ve věku 5 a 6 let, které jí byly v roce 2017 odebrány.

Oznámení o podezření na ublížení podal lékař trutnovské nemocnice, kam matka své dítě přivezla na ošetření 24. února. Mělo čerstvé zlomeniny obou dolních končetin. Vyšetřovatel z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie Královéhradeckého kraje poté v minulém týdnu obvinil ženu z těžkého ublížení na zdraví.

„Jelikož vyšetřovatel měl důvodnou obavu, že žena bude v trestné činnosti pokračovat, nebo že uprchne, podal ke státnímu zástupci podnět na vzetí do vazby. Soudce následně návrh státního zástupce akceptoval a ženu do vazby poslal. Pokud ji uzná vinnou, může ji odsoudit do vězení na 5 až 12 let,“ uzavírá policejní mluvčí.

Související články

Další články