Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Zrůdná matka z Třince: Polonahé dceři (12) dávala jen vodu z brambor a kyselé okurky

Zrůdná matka z Třince: Polonahé dceři (12) dávala jen vodu z brambor a kyselé okurky
Zdroj: Profimedia.cz
týrání
Teprve dvanáctiletá dívenka vinou své matky příšerně strádala - jedla jen vývar z brambor, okurky a cukr. Byla doma zamčená, nechodila do školy a žila téměř bez oblečení. Daniela S. (34) z Třince svůj styl výchovy obhajovala u soudu nemocí a vinu sváděla na manžela, který od ní a od dcery odešel.

Obhajoba Daniely S. u soudu byla až absurdní. „Jedly jsme jen okurky, vývar z brambor a cukr. On nám manžel nedával peníze. Nakonec odešel. Věřila jsem dcerce, že je nemocná, proto jsem ji neposílala do školy. Nezvládla jsem ji, mám vrozenou chorobu srdce,“ uvedla podle webu Blesk.cz matka zanedbávané dívenky.

Do bytu plného odpadků vstoupili policisté a hasiči. Tam našli zanedbanou dívku, která ani nechodila do školy, a její matku. „Nepřemýšlela jsem, že mohu své dceři ublížit a též poškodit zdraví,“ tvrdila žena. Holčička putovala do zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc a aktuálně je v péči otce.

Během výpovědi u soudu se Daniela S. především litovala a k hovoru o dceři ji musela přimět soudkyně. „Jsem taková pomalejší. Takže jsem nevodila dceru do školy, protože bych ji nenašla, i když je kousíček od domu, kde bydlíme. Může za to manžel. Měl mi pomáhat a ne nás opustit. To on za to může, že holka nechodila do školy,“ uvedla matka.

Byla jsem na tom špatně a věřila jsem dceři

V své výpovědi žena pokračovala. „Byla jsem na tom zdravotně špatně. Spoléhala jsem na manžela, místo abych spolehla na sebe. Mám ale jen jedno dítě, neměla jsem s výchovou žádné velké zkušenosti. Já holce věřila, když si stěžovala, že má bolesti břicha a hlavy,“ dodala. Bolesti břicha jsou vzhledem k tomu, čím se dívenka stravovala, snadno uvěřitelné. Matce nyní hrozí až 5 let vězení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy