Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

ZRŮDNÁ MATKA: Šla se bavit na večírek, její dcery (†2 a †1) mezitím umíraly v autě!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 17 fotografií
odporný čin
Už před rokem a půl se v americkém okresu Kerr stala otřesná tragédie. Amanda Hawkins (21) nechala své dvě dcery v autě, zatímco si šla užívat zábavy do domu svého tehdy šestnáctiletého kamaráda. Addyson (†2) a Brynn (†1) byly v rozpáleném autě neuvěřitelných 15 hodin, při příjezdu do nemocnice byl jejich stav už velmi vážný a obě holčičky den poté zemřely. Nad krkavčí matkou byl nyní vynesen rozsudek.

Amanda Hawkins se na sociálních sítích tvářila jako ideální matka. Neustále přidávala fotky svých dcer, chlubila se, na jaké výlety je brala, a psala o nich roztomilé statusy. Jak ale víme, sociální sítě umí klamat a v případě Amandy to platí dvojnásob. Své dcery totiž nechala umírat 15 hodin v rozpáleném autě.

Podle policejních informací Amanda dívky v autě ponechala v úterý večer, aby si šla užívat na party, kde se hojně pilo a marihuana se kouřila ve velkém. Za holčičkami přišla až druhý den dopoledne, kdy už byly ve velmi špatném stavu. Do nemocnice je ale odvezla až poté, co je vykoupala, nechtěla se totiž dostat do potíží.

V nemocnici Amanda tvrdila, že obě dívky zkolabovaly poté, co si přičichly ke květinám. Policie však rychle zjistila, že Amanda Hawkins své dcery nechala záměrně v autě, aby se mohla jít bavit.

Soud minulý týden rozhodl o osudu krkavčí matky, Amandu Hawkins teď čeká 40 let ve vězení. Je to podle vás adekvátní trest?

Související články

Další články