Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Zrůdná matka: Rodiče strčili chlapečka do mikrovlnky a dali ho vařit!

Zdroj: profimedia.cz
Rodiče nejdříve strčili čtyřměsíční miminko do mikrovlnné trouby, následně s ním otec praštil o zem, kde si novorozenec zlomil lebku. V nemocnici se snažili personál přesvědčit, že se jednalo o nehodu.

Mladí rodiče Derick (22) a Mikala (22) Boyce-Slezak absolutně nezvládali péči o teprve tříměsíčního syna. Z nepochopitelných důvodů otevřeli dveře mikrovlnky a miminko v něm chvíli ohřívali. Poté ho s popáleninami druhého stupně vyndali ven. Otec ho ještě upustil na zem a došlo k fraktuře lebky.

Případ děsivého týrání se stal letos v dubnu a nyní stojí manželé před soudem. Zrůdná matka Mikala tvrdí, že za všechno může novorozencův otec.

Manželé se prý inspirovali blíže nespecifikovanou reklamou a dát dítě do mikrovlnné trouby zřejmě považovali za humornou kratochvíli. Nakonec museli vyhledat lékařskou pomoc, syna odvezli do nemocnice.

Tam tvrdili, že popáleniny jsou následkem nehody, kdy se na dítě omylem vylil silný čisticí prostředek. Tomu ale ošetřující personál nevěřil a lékaři navíc záhy objevili i frakturu lebky. Dítě ihned zabavila sociálka a na manžele zavolali ošetřovatelé policii, uvedl portál NYPost

Související články

Další články