Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zrůdná matka malého Marečka (†3): Simona Josefu Kučovi (†22) při týrání pomáhala

Zrůdná matka malého Marečka (†3): Simona Josefu Kučovi (†22) při týrání pomáhala
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 19 fotografií
ohavnost
Otřesný osud utýraného Marečka (†3) zahýbal s celým Českem. Jeho dvaadvacetiletý otčím Josef Kuča jej surově bil a týral tak šíleným způsobem, že to tělo chlapečka nevydrželo a minulý rok v únoru zraněním a týrání podlehl. Naprosto nečinně tomu přihlížela Marečkova matka Simona T., tu lidé pokládají za stejně vinnou zrůdu, jakou byl jeho otčím...

22 let. Tolik roků si měl odsedět tyran Josef Kuča, který k smrti utrápil malého Marečka z Loun V roli otčíma se snažil syna své přítelkyně Simony T. převychovat a naučit věci po svém. Výchovu však spojil s neuvěřitelně surovým bitím a působením strašlivé bolesti. Není divu, že po všech spáleninách od cigaret a žehličky a bití do tváře a hlavičky Mareček zemřel.

Kuča si však neodseděl jediný rok. Dokonce ani jediný týden. Jen zakrátko po příchodu do vězení se rodiče Kuči dozvěděli, že je jejich syn po smrti Zdrcená rodina mu zařídila pohřeb, ale nikdo mu ho nepřál "Měl jsi trpět, ty zrůdo," rozlítili se v komentářích lidé, často používali velmi sprostá slova.

Matka nepomohla synovi, ale otčímovi

Týrání malého chlapce bylo naprosto příšerné. Co však dosud nikdo nepochopil, je, proč nezasáhla jeho matka Simona Podle lidí to ani není matka a podle rozhodnutí soudu to navíc vypadá, že zřejmě ani člověk. "...za asistence jeho matky mu rozevíral semknuté čelisti vařečkou," stojí v rozsudku. Nejenže matka Marečka nesehnala pomoc, zjevně Kučovi při týrání pomáhala

Kučova tyranie byla opravdu ohavná a v rozsudku je vše rozepsáno do detailů. Následující text není pro slabé povahy.

"V nepravidelných intervalech opakovaně sprchoval nezletilého chlapce studenou vodou, opakovaně jej nutil klečet na kolenou, mít předpažené ruce a držet na nich tři až čtyři knížky po dobu delší než pěti minut, opakovaně jej pálil cigaretou, žehličkou a posazením na horkou plochu kamen, až třikrát týdně jej opakovaně bil silou nepřiměřenou jeho tělesné konstituci a věku.

Údery otevřenou dlaní různé intenzity po celém těle včetně hlavy a obličeje, v jejichž důsledku v některých případech nezletilý poškozený padal na zem," stojí v textu. "Bil jej dřevěnou vařečkou přes hýždě a nohy, a to i v místech předchozích nezhojených a krvácejících poranění," zní část výčtu týrání, kterého se Kuča na Marečkovi dopouštěl.

Související články

Další články