Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zrůdná matka: Jana (30) porodila syna v koupelně, hned ho sprovodila ze světa! Dostala 17 let

Krajský soud v Plzni uložil ženě, která minulého roku zavraždila své dítě, 17 let ve vězení.

Třicetiletá Jana F., která loni zavraždila své dítě, půjde na 17 let do vězení. Rozhodl o tom dnes Krajský soud v Plzni. Trest si odpyká ve vězení se zvýšenou ostrahou. Za vraždu novorozeněte krkavčí matce hrozilo až doživotí.

Po utajovaném těhotenství porodila 23. července minulého roku naprosto zdravého chlapečka v koupelně plzeňského bytu. Udeřila ho a způsobila mu tak krvácení do mozku a četné zlomeniny lebky. Po incidentu, kdy ji vyrušila její matka, jež miminko našla pod umyvadlem, bylo dítě v hrůzném stavu přeneseno do babyboxu. Následně bylo převezeno do nemocnice, ale přes veškerou lékařskou péči druhý den zemřelo.

O Janině těhotenství nevěděla ani její matka, která s dcerou žila ve stejném bytě. Nechodila totiž k lékaři a nechystala žádnou výbavu pro dítě. Původně byla dohodnutá se svým přítelem, že si miminko vezme jeho známá, to ale nevyšlo. Krkavčí matka tak změnila svůj původní plán. Přiznala, že dítě nikdy nechtěla.

Usmrtila ho bezprostředně po porodu. "Pro jednání, kterého se dopustila, není podle našeho názoru špetka omluvy,“ uvedl předseda senátu.

Matka vražedkyně se však proti rozhodnutí plzeňského soudu na místě odvolala, rozsudek tak není pravomocný.

Související články

Další články