Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zrůdná matka: Holčičky jí překážely v nevázaném životě, obě chladnokrevně zabila

Zdroj: facebook
monstrum
Mladá Britka Louise Portonová (23) byla v pátek odsouzena za vraždu svých dvou dcer, kterých se měla dopustit loni v zimě. Šílená matka se živila jako sexuální společnice a její dcery Lexi (†3) a Scarlett (†1) jí měly údajně bránit v jejím sexuálním životě. Z vraždy ji pomohlo usvědčit i její nezvyklé chování po smrti obou holčiček...

Zrůdná matka viděla ve svých malých dcerkách velkou překážku... Chtěla totiž v létě odjet na dva týdny do známého španělského střediska Magaluf na ostrově Mallorka, které je nechvalně proslulé po celé Evropě. Meku alkoholu a hříchu, kam se jezdí bavit především Britové, Rusové a Němci, navštívila Louise už předtím, než se stala matkou.

Britskému deníku The Sun se svěřila Louisina kamarádka s tím, že se Louisa chtěla do střediska Magaluf za každou cenu vrátit, ale bez dcer. Kamarádce se prý chlubila i tím, že při poslední návštěvě Magaluf spala hned s několika muži. Na hříšnou cestu se chtěla Louise vydat v létě 2018 - to už ale u ní zasahovala policie.

Mladá žena tvrdila, že její dcerky zemřely na následky nemoci dýchacích cest, to však vyšetřování neprokázalo. V době, kdy Louise zavolala záchranku pro svou starší dceru, holčička prý byla už nějakou dobu mrtvá a mladší Scarlett prý našla "úplně bez života".

Smrt obou dívek dělily skoro tři týdny a jak po smrti první, tak i po smrti druhé, se Lousie chovala více než podivně. Den po smrti mladší Scarlett prý Louise umístila na erotickou seznamku své odvážné snímky a přijala 40 žádostí o přátelství. Na pohřbu Lexi se podle svědků dokonce smála a telefonovala s neznámým mužem.

Proti zrůdné matce však vyšetřovatelé shromáždili řadu dalších důkazů. Vypovídala i žena, která pronajímala mladé rodině byt. Ta uvedla, že obě dívky často hlídala, protože se jejich matka chodila bavit na večírky a kontaktu s nimi se spíše vyhýbala...

Sexuchtivá žena tedy může na dobrodružný výlet do Španělska nyní zapomenout. Jediné, co v příštích letech uvidí, budou zdi věznice. Na internetu ji veřejnost nazývá "nemocným bastardem."

Související články

Další články