Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zrůdná matka: Dceru držela 26 let v boudě a krmila ji kočičím žrádlem, roky se nemyla

Zrůdná matka: Dceru držela 26 let v boudě a krmila ji kočičím žrádlem, roky se nemyla
Zdroj: Profimedia
horor
Taťána Bushueva donutila vlastní dceru, aby se krmila kočičí potravou po dobu 26 let. Po hospitalizaci staré ženy se její dcera Naděžda rozhodla vyjít z domu. Normální jídlo ale není schopná sníst a nerozumí dnešnímu světu.

Naděžda Bushueva byla od okolí izolovaná skoro celý svůj život. Od šestnácti let trávila veškerý čas jen s matkou a kočkami. Ve společné domácnosti neměly elektřinu ani vodu. Matka odůvodňovala způsob života tím, že svou dceru chrání před nebezpečím vnějšího světa.

V okamžiku, kdy dívka dokončila školu, ji její matka zavřela doma a nedovolila jí pracovat. Dcera ale tvrdí, že si na chování své matky zvykla a nesnažila se ani utéct. Poté co Taťána nastoupila do důchodu, uzavřela svůj dům, či spíš boudu, před okolním světem ještě více. Sociální pracovníky odmítala a stranila se každého, kdo jí chtěl podat pomocnou ruku.

Nemyla se 14 let

Dnes dvaačtyřicetiletá Naděžda opustila dřevěnou chatku v západním Rusku až ve chvíli, kdy byla její stará a nemocná matka odvezena do nemocnice. Čelila totiž finančním problémům a musela nastoupit do práce. Právě tam se její dlouhodobé utrpení odhalilo.

Později přiznala, že byl jejich domov plný krys a koček, mezi kterými spala se svou matkou na jedné posteli. „Můj život je horší než život kočky. Mají dokonce více práv než já. Už ani neexistuji. Jsem žijící mrtvola,“ svěřila se. Dodala, že když zemřely všechny kočky, nepohřbily je. Jejich těla se rozkládala uvnitř chatky. Naděžda také prozradila, že se od roku 2006 nekoupala.

„Přišla do mé kanceláře. Chtěl jsem ji nakrmit, tak jsem jí připravil sendviče. Ona ale nic nesnědla. Nepřipadá mi ale, že by byla šílená,“ říká úředník Tovarnov, ke kterému přišla Naděžda žádat o práci.

Podle médií 42letá žena ani neví, jak funguje svět. Proč byla matka Taťána hospitalizována, zatím není jasné. Podle doktoru se ale může jednat o mrtvici.

Související články

Další články