Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Zrůdná matka: Chtěla uspat roční holčičku, tak jí potírala dásně heroinem, zabila ji

+ Další fotografie
Děsivé
Zrůdná matka Kimberly Nelligan (33) zabila svoji roční dcerku Jordy. Způsob, kterým ji zabila, je opravdu děsivý. Chtěla maličkou uspat, a tak jí potírala dásně heroinem.

Kimberly Nelligan z amerického města Bangor se rozhodně může řadit mezi nejhorší matky světa. Připravila o život svoji roční dcerku Jordy.

Měla problém s tím, jak dítě uspat. Řešení, které zvolila, je opravdu nepochopitelné. Malé Jordy začala potírat dásně heroinem. Proces opakovala patnáctkrát, ovšem pro holčičku to vůbec nebylo dobré. Bohužel na následky požití drogy zemřela.

Kim si myslela, že heroin dceři pomůže usnout, ale mýlila se. U soudu přiznala, že tuto hrůznou metodu praktikovala i u dvou starších dětí. Prý to fungovalo… Sama je uživatelkou drog i alkoholu, což také přiznala u soudu.

Další soudní líčení ji čeká 12. listopadu. Do té doby je propuštěna na svobodě, ale má zákaz kontaktovat Jordyina biologického otce a také nesmí být v kontaktu s dětmi mladšími 18 let.

Mohlo by vás zajímat

Další články