Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Zrůdná matka brutálně zavraždila Amálku (†4): Topila ji a zapálila, prý kvůli andělům!

Zdroj: Instagram.com
+ Další 3 fotografie
ohavná vražda
Naprosto otřesný případ vraždy se stal ve Velké Británii. Matka Carly Ann Harris (38) brutálně zavraždila svoji nebohou čtyřletou dceru Amálii. Matka nejdříve holčičku vzala a řekla jí, že půjde za anděly. Následně ji vzala do koupelny a začala topit ve vaně. Když dívenka nevykazovala známky života, tak ji zabalila do prostěradla a zapálila. Podle slov rodiny matka není psychicky v pořádku a k zavraždění dcery ji nabádali andělé.

Hrůzostrašný čin se stal v jižním Walesu. Psychicky nemocná matka, která dlouhodobě trpěla úzkostmi, byla přesvědčena o tom, že jí andělé řekli, aby zabila svoji čtyřletou dceru Amálii. Matka se rozhodla, že své bludy poslechne.

Nicnetušící děvčátko vzala a oznámila mu, že již brzy uvidí anděly. Následně ji vzala do koupelny, kde ji začala topit. Poté bezvládné tělíčko své dcery zabalila do prostěradla a zapálila. Ostatky čtyřleté Amálie našel na dvoře její bratr, který se okamžitě zhroutil.

O případu krkavčí matky informoval Daily Mail. Sousedé z okolí jsou naprosto zděšeni. Matka si stále stojí za tím, že prakticky udělala dobrou věc. "Bůh bude s ní. Vzali si ji andělé. V životě bych jí neublížila. Narodila se pro Ježíše."

Jakmile na místo dorazila policie, naskytl se jim opravdu hrůzostrašný obrázek. Na dvoře našli pouze ohořelé tělíčko. "Musí být očištěna ve studené vodě a spálena. Řekli mi to andělé. Jen mě zatkněte. Je to v pořádku," dodala matka.

Související články

Další články