Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

ZRŮDNÁ CHŮVA: Dítě zamávalo mamince, žena ho SUROVĚ ZBILA!

+ Další 3 fotografie
Svěřit dítě do péče chůvě je pokaždé risk. Občas natrefíme na profesionály, ale neplatí to zdaleka vždy. Své o tom ví maminka teprve ročního batolete, které si prošlo pro tak malé dítě nepředstavitelnými muky. Jen co chlapeček zamával mamince, začala ho chůva surově mlátit!

Záběry plné hrůzy se dostaly do rukou rodičů teprve ročního chlapečka. Matka předává svého syna do rukou chůvy, která s ním následně jede výtahem. Protože se mu z náručí maminky nechtělo, brečel. To pečovatelku, známou pouze pod křestním jménem Li (42), nepochopitelně rozzuřilo!

Chlapečka začala surově mlátit do břicha, což ho rozbrečelo ještě víc. Naštěstí se chůva za chvíli uklidnila, uložila batole do kočárku a z výtahu vystoupila. Ohavný incident se odehrál v čínském městě Čeng-čou.

Tak silné rány mu klidně mohly způsobit vážná poranění. Zatím není jasné, zda z pečovatelčina běsnění vyvázl bez úhony, anebo si ponese zdravotní následky.

Zděšení rodiče předali video policii, která Li neprodleně zatkla. Nyní vyšetřuje i agenturu, pro niž pracovala.

Související články

Další články