Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zrůda v centru Ostravy znásilnila holčičku (8)! Tmavovlasý muž (30) je na útěku

Zdroj: Profimedia.cz/eXtra.cz
Ostrava je v šoku z ohavnému činu, který se stal v centru města v neděli odpoledne. Teprve osmiletou holčičku měl napadnout a znásilnit přibližně třicetiletý muž. Útočník, který má tmavé vlasy a vousy, je na útěku a pátrají po něm policisté.

Nepochopitelný útok se měl odehrát poblíž multikina, kudy denně projdou tisíce lidí. V neděli odpoledne napadl neznámý muž teprve osmiletou holčičku. Vzhledem k extrémně nízkému věku oběti policie nepotvrdila, zda skutečně došlo ke znásilnění.

„Kriminalisté prověřují veškeré informace, okolnosti a souvislosti případu, který se odehrál o víkendu v Ostravě. Poškozenou je nezletilá dívka,“ sdělila mluvčí policie Soňa Štětínská. O případu jako první informoval server Blesk.cz.

Netrvalo dlouho a zprávy o ohavném činu se dostaly ke stovkám obyvatel slezské metropole. O případu se hodně mluví i na sociálních sítích.

„Teď jsme byli informováni policií, že byla u nás na Fifejdách v okolí pivovaru znásilněna malá holka. PČR právě prohledává okolí, jedná se o cca 25 až 30 let starého muže, tmavé vlasy, vousatý…,“ stálo v jednom z příspěvků.

Pokud byste měli o pachateli jakékoliv informace, kontaktujte policii na lince 158 nebo navštivte nejbližší policejní služebnu.

Související články

Další články