Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

ZRŮDA: Tom (31) umučil Evičku (†2), zatímco umírala, hrál s její matkou videohry!

Zdroj: youtube
+ Dalších 5 fotografií
Hrůza!
Eve Leatherland (†2) zemřela rukou Toma Curda (31). Nechávali ji s její krkavčí matkou spát na špinavé matraci v rozbité postýlce. Strašlivý příběh se odehrál v anglickém hrabství Cornwall.

Mrazivé snímky zachycují pohled na zakrvácenou matraci a plesnivou hnijící postýlku, ve které musela nebohá Evička spát, než byla otrávena partnerem své maminky. Tom Curd se pokoušel zamaskovat stopy po autonehodě, tak se rozhodl dívenku otrávit.

Eve měla modřiny na hlavě a také zlomená žebra. Tom jí podal smrtelnou dávku kodeinu a to ji zabilo. Její odporná matka Abigail Leatherland (26) s přítelem mezitím hráli videohry a chatovali na Facebooku. Pitva prokázala, že dívka tam ležela mrtvá několik hodin a také neměla v žaludku stopy po jakékoliv stravě. Lékaři potvrdili, že kdyby byla převezena do nemocnice ihned, mohlo to celé dopadnout jinak.

Tatér Dean Bird, biologický otec holčičky, je z celé věci zdrcený. Abigail mu zakazovala se s malou Eve vídat, ačkoli on ji miloval. U soudu se na toho vraha nemohl ani podívat, chtěl ho zabít.

Původně byli z vraždy obviněni jak Abi, tak Tom, nicméně soud matku zprostil viny z vraždy. Ale i tak byla matka zesnulé holčičky odsouzena za to, že dovolila smrt holčičky, a Tom byl odsouzen za vraždu.

Související články

Další články