Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Zrůda, která provádí ženskou obřízku: „Když tě říznu, tak z tebe nebude coura, co leze na chlapy jak prostitutka.“

Anna-Moora Ndege je poloslepá. S prováděním obřízky ale končit nehodlá.
+ Další fotografie
Ženská obřízka je nechutnou a ilegální operací. Následující dvě ženy ale nijak neplánují, že by s jejím prováděním měly přestat. Právě naopak. Už se chystají na nadcházející "řeznou" sezónu a v rozhovoru prozradily, proč to vlastně celé dělají.

Prázdniny nejsou jen časem odpočinku a radovánek. V některých zemích je to i období, ve kterém rodiny objednávají dcery na ženskou obřízku. A bohužel stále žijí ženy, které jejich přáním rády vyhoví.

Jednou z nich je i napůl slepá Anna-Moora Ndege (86), která ničí mladým dívkám život už přes sedmdesát let. K operaci používá obyčejnou žiletku a nechutnou práci si ospravedlňuje nepochopitelnou výmluvou: „Holky se obřezávají, aby se zajistila jejich věrnost, protože jejich sexuální orgán tam už pak prostě není.“

ŠOKUJÍCÍ FOTKY, JAK SE PROVÁDÍ ŽENSKÁ OBŘÍZKA, NAJDETE ZDE!

„Když tě říznu, tak z tebe nebude děvka, co leze na chlapy jak prostitutka. Jsi poslušná, čekáš na manžela, protože po tom, co tě obřežu, je sex jen na dělání dětí. Na nic jiného,“ je si jistá šílená Keňanka.

S tím souhlasí i Agnes Kerubo (62) a dodává další, pro civilizovaného člověka naprosto neuvěřitelné detaily: „Obřízka je důležitý svátek. Je to oslava jako například Vánoce. Spojuje to lidi. Je to čas hodování a tance.“

„Když jsi obřezaná, tak můžeš zdravě vyrůst v ženu, protože tam už není špatná krev. V těle je dobrá krev a špatná krev. Když dívku obřežete, tak ta špatná krev zmizí,“ uzavřela svůj „lékařský“ rozbor Kerubo.

Přestože je ženská obřízka v mnoha zemích zakázána, její provozování stále pokračuje. Lidé se totiž domnívají, že jejich dcery operaci potřebují na to, aby našly manžela, a budou za vyvrhele, pokud ji mít nebudou. Jeden z „osvícených“ vůdců keňských kmenů dokonce řekl, že dívky nedokážou držet emoce na uzdě, pokud mají normální genitálie.

I v našich končinách lze bohužel najít ženy, které se staly obětí této zrůdné operace. V Evropě jich žije zhruba 700 000.

Mohlo by vás zajímat

Další články