Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Zrodily se nové Olsenky: Tohle jsou nejkrásnější dvojčátka na světě!

+ Dalších 20 fotografií
Mladičké modelky
Pravé Olsenky jsou dávno za zenitem, drogy z nich udělaly totální trosky. Naštěstí „koloběh života“ funguje spolehlivě a tahle dvojčata jsou označována za jejich nástupkyně. Už teď je jasné, že udělají díru do světa!

Ava Marie a Leah Rose (obě 8) jsou dvojčata, kterým nápad jejich maminky zajistil hvězdnou kariéru. Když přišla s tím, že by z nich mohly být modelky, prý nezaváhaly ani minutu. Teď se pyšní titulem nejkrásnější holčičky na světě!

Za pouhý rok na Instagramu nasbíraly astronomických 775 tisíc sledujících a číslo stále raketovým tempem roste. Nabídky chodí takřka každou hodinu a tyhle osmileté holky mají v diáři nabito víc než leckterý dospělý člověk.

„Přišla jsem za svými s dcerami s nápadem, jestli by si k tancování a plavání nechtěly přidat ještě jeden koníček. Chtěla jsem, aby zkusily modeling. Ani mě nepřekvapilo, když začaly jásat a nemohly se dočkat, až začnou,“ říká maminka úspěšných dvojčat.

Nelze si nevšimnout, jak moc se podobají slavným herečkám Mary-Kate a Ashley Olsenovým. Zda po modelingu zkusí své štěstí i u filmu, je tak pouhou otázkou času.

Mohlo by vás zajímat

Další články