Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Zrodila se senzace! Tým kolem Satoranského zničil Turecko a na MS postupuje dál

basketbal
Česká basketbalová reprezentace má za sebou vynikající úspěch. Na MS v Číně postupuje národní tým ze základní skupiny po těžkém boji s Tureckem. Češi silného soka přehráli v poměru 91:76 a postupují do osmifinále turnaje. Tam je čeká výběr Brazílie.

Matematika hovořila jasnou řečí. Vítěz tohoto utkání měl zaručený postup. Favoritem byl turecký výběr. Turci navíc šli do zápasu s tím, že málem porazili i suveréna ze Spojených států amerických. Jenže na palubovce je čekal takticky skvěle připravený tým České republiky.

Národnímu týmu skvěle vycházela hlavně hra v obraně. Klíčové byly zřejmě obranné doskoky. Češi si vypracovali solidní náskok na začátku zápasu. V polovině hrací doby ale Turci dokázali srovnat a utkání se začalo lámat.

Začaly fungovat kouzelné ruce Tomáše Satoranského a Češi si brali náskok zpět. Na tureckém soupeři začala být vidět nervozita. Turci zkoušeli štěstí z trojek, ale závěr si Češi zkušeně pohlídali. V dalším zápase je v sobotu čeká silná Brazílie.

Mohlo by vás zajímat

Další články