Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Zrodila se nová Třešničková: Podívejte, jaká kočka se vyloupla ze sestry popálené Týnuš!

Zdroj: Instagram, Twitter
+ Dalších 55 fotografií
Nová hvězda
Týnuš Třešničková má konkurenci! Zatímco se dává v Turecku dohromady po drsném zranění, její mladší sestře Martině Třešňákové přibývají fanoušci raketovým tempem. Z ošklivého káčátka, které ještě donedávna nosilo rovnátka, se vyloupla neskutečná kočka. Moc dobře to ví a nemá strach toho využít!

Týnuš Třešničková už počítá dny, kdy ji propustí z istanbulské nemocnice. Popáleniny na 35 procentech těla se jí hojí a do Česka by se měla vrátit bez šrámů. A možná už tuší, že jí doma roste konkurence!

Z její mladší sestřičky Martiny Třešňákové totiž roste sexy kočka. Po tragédii, která se Týnuš přihodila loni v září, jí počet sledujících narostl o desetitisíce. Přesto je na téhle holce znát, že o skromnost ji ani taková změna nepřipravila.

Jenže zatímco Týnuš je hvězdou především na YouTube, Martina je aktivní pouze na Instagramu. Možná nastal čas přemýšlet o tom, zda si nezaložit vlastní kanál. Není totiž pochyb, že by to fanoušci, jichž má Martina rovných 102 tisíc, rozhodně přivítali.

Půvabné sestry by si koneckonců ani nemusely konkurovat. Kdyby čas od času natáčely spolu, určitě by přilákaly další tisíce zvědavců. A to v době, kdy se každé zhlédnutí počítá, není málo!

Související články

Další články