Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Zrodila se nová Pippa! Britové se ptají, komu patří tento zadeček. Kdo je novým idolem?

Nová Pippa je tu.
+ Dalších 63 fotografií
Je tomu už sedm let, co Kate Middleton (36) na vlastní svatbě doslova zastínila její mladší setra Pippa (34) svým krásně tvarovaným zadečkem. Světe, div se. Na svatbě prince Harryho (33) a Meghan Markle (36) se stalo to samé. Zjevila se tam "nová Pippa", kterou dosud nikdo neznal. A křivky má tedy obdivuhodné. O koho se jedná?

Mladší sestra Kate Middleton Pippa s lehkou nadsázkou řečeno pobláznila celý svět svým dokonalým pozadím. Na svatbě své sestry jím uhranula snad všechny muže z okolí. Letos se na svatbě prince Harryho a Meghan Markle (36) stalo něco podobného.

Pozornost na sebe strhla Jessica Mulroney, která je Meghaninou nejlepší kamarádkou. Jedná se o sedmatřicetiletou stylistku, která se na obřad do kaple sv. Jiří dostavila v úchvatných modrých šatech, píše deník The Sun. Zdá se, že o této paní ještě uslyšíme, jelikož teď její zadeček bude obdivovat celý svět.

Mohlo by vás zajímat

Další články