Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Zrodila se hvězda: Z dcery Bohuše Matuše a jeho ženy Lucie je ve 20 měsících skvělá zpěvačka

+ Další 4 fotografie

Geny se nezapřou… Dcera Bohuše Matuše (48) a Lucie Matušové (19) Natálka je na světě sice teprve od prosince předloňského roku, ale už nyní je poznat, že má skvělý hudební sluch. Přečtěte si, co o ní říká pro eXtra.cz hrdý tatínek, a poslechněte si její krátké hudební vystoupení.

Zpěváka Bohuše Matuše sice spousta lidí vnímá všelijak, ale co mu nikdo nemůže upřít, to je mimořádný dar, který dostal v podobě hlasu. A zdá se, že jej předal i své dceři Natálce, kterou má s manželkou Lucií.

„Její první slovo bylo táta. A už se pořádně rozpovídala. A nejen to. Začala i hrozně krásně zpívat a tančit, třeba na Dlouhou noc Heleny Vondráčkové. Co se týče zpěvu, v repertoáru už má hity jako Komáři se ženili, Pec nám spadla, Pojedeme na luka, až kukačka zakuká a podobně. Má hrozně ráda Baby Sharka a dokonce zpívá i anglicky,“ pochlubil se eXtra.cz nadšený Bohuš.

Přičemž Natálka jeho slova potvrdila, když nám do sluchátka bezchybně zanotovala ukázku ze songu Do věží z Noci na Karlštejně, kterou má její tatínek na seznamu písniček, jež zpívá na koncertech. Jeho verzi si můžete pustit na YouTube.

Poslechněte si ukázku zpěvu maličké, když si notuje ukolébavku. Sice má s ohledem na svůj žvatlací věk ještě jisté roztomilé problémy s výslovností slov, ale stejně je ze záznamu poznat, že v ní dříme do budoucna mimořádný talent.

„Jsem z ní úplně na větvi,“ rozplývá se Matuš.

„Odmalička jí zpíváme, ale i ona sama hudbu vyžaduje. Teď byla měsíc na chatě s mamkou u prarodičů a tam úplně rozkvetla a rozezpívala se. Je to naše zlatíčko,“ dodal pro eXtra.cz nadšený otec.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy