Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Zrodila se hvězda s Lady Gaga: Půvabná zpěvačka má na film doživotní památku

Film je remake na stejnojmenný film z roku 1937.
Zdroj: Warner Bros. Pictures
+ Další 3 fotografie
zajímavosti

Milujete romantické filmy? Tak to si nenechte ujít snímek Zrodila se hvězda (2018) v hlavních rolích s hercem Bradleym Cooperem (47) a zpěvačkou Lady Gagou (36). Té se film v režii fešného Coopera doslova vryl pod kůži. Několik měsíců po uvedení snímku si nechala vytvořit tematické tetování. S novou kresbou na kůži se pak pochlubila fanouškům na Instagramu.


V novém zpracování tragického milostného příběhu narazí ostřílený muzikant Jackson Maine (Bradley Cooper) na mladou zpěvačku Ally (Lady Gaga) a zamiluje se do ní.

Ally právě uvažuje o tom, že se vzdá svého snu stát se slavnou zpěvačkou, dokud ji ovšem Jackson nevytáhne na jeviště. Allyina kariéra se sice začne rozjíždět, ale jejich vztah se rozpadá, jak Jackson svádí nerovný boj se svými vnitřními démony.

Snímek z roku 2018 získal celkem pět nominací na Zlatý glóbus a osm nominací na Oscara a jde o již třetí remake stejnojmenného filmu. Původní verze vznikla v roce 1937, další snímek vznikl v roce 1954 v hlavních rolích s Judy Garland a Jamesem Masonem, další byl natočen v roce 1976, kde si zahrála zpěvačka Barbra Streisand a hlavní mužskou roli ztvárnil Kris Kristofferson.

Zajímavosti o filmu

Pro modrookého hollywoodského krasavce Bradleyho Coopera to byl také první režisérský počin. Lamač ženských srdcí Cooper se podle IMDB pro roli učil hrát na kytaru od syna slavného amerického country zpěváka a kytaristy Willieho Nelsona.

"Lhal bych, kdybych nepřiznal, jak moc mě těší, že se můj snímek a zároveň režijní prvotina líbí, dal jsem do něho opravdu všechno. Zvlášť jsem pyšný na pochvalu od mého velkého vzoru Clinta Eastwooda za režii, na kterou jsem se chystal od čtyřicítky. Byl to on, kdo mi po společných filmech Americký sniper a Pašerák dodával do režírování kuráž," prozradil před lety podle serveru novinky.cz Bradley Cooper.

Zpěvačka Lady Gaga ve filmu naprosto excelovala. Finální scéna, ve které Ally zpívala I’ll Never Love Again, byla natočena hned na první pokus, uvádí server TV Guru.

Podle ČSFD si Lady Gaga po dotočení filmu nechala vytetovat obří růži táhnoucí se po linii páteře. Tetování doplňuje věta La Vie en rose (Život je růžový), což je název písně od šansoniérky Édith Piaf, kterou Gaga ve snímku zpívá.

Divácky jeden z nejoblíbenějších dojáků dávají dnes večer na TV Nova.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy