Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Zrodila se hvězda: Film, kde září Lady Gaga! Takhle dobře ještě nikdy nevypadala

+ Dalších 8 fotografií
Film Lady Gaga lidem bere dech! Vycházející hvězdu v něm hraje Bradley Cooper (43) a Lady Gaga (32) jakožto jeho přítelkyně mu začne nevědomky krást slávu. Cooperova režisérská prvotina se podle prvotních diváckých ohlasů povedla. Nutno podotknout, že takhle dobře Gaga ještě nikdy nevypadala, i když si to její postava nemyslí.

Hlavní role v hudebním filmu Zrodila se hvězda se se ctí zhostila Lady Gaga (32) a Bradley Cooper, který snímek sám režíroval a podílel se na scénáři. Cooper ve filmu ztvárnil country hvězdu Jacksona Mainea, který náhodou objeví talentovanou zpěvačku Ally (Gaga).

Ke slávě, kterou mu svým talentem postupně vezme, jí dopomůže sám, což posléze špatně nese. Lady Gaga už na začátku prohlásila, že zpívat se bude naživo, a tak se také stalo. Cooper se nechal slyšet, že si myslel, že umí zpívat, ale bylo to obtížnější, než si myslel.

Na filmovém festivalu v Benátkách prozradil, že snímek byl částečně inspirován koncertem Metallicy. Ten viděl, když mu bylo šest. Než roli získala Lady Gaga, byla v souvislosti s filmem skloňována jména jako Beyoncé, Jennifer Lopez (49), Shakira, Demi Lovato nebo třeba i Selena Gomez (26).

Snímek momentálně běží v kinech a ujít byste si ho neměli nechat ani vy. Za prvé je Cooper fešák a slavné zpěvačce to ještě nikdy tak neslušelo.

Mohlo by vás zajímat

Další články