Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zrcadlo, zrcadlo, která je ta nejkrásnější? 4 slavné české krásky a 4 rozdílné outfity. Vyberte tu nej!

Moravcová, Voříšková, Peštová a Geislerová – která z nich byla
ta nej?
Zdroj: www.herminapress.cz

Letos už po patnácté se započala největší akce věnovaná designu ve střední Evropě – Designblok. Na jeho zahájení se objevilo mnoho známých celebrit, které se na to patřičně vymódily. Posuďte, jak to seklo herečce Tereze Voříškové (24), moderátorce Nikol Moravcové (26) nebo topmodelce Daniele Peštové (42) a herečce Aně Geislerové (37), které jsou tvářemi Designblok Fashion Weeku.

Akce, která se koná týden a je přehlídkou, která představuje aktuální novinky světového i domácího designu, přilákala ty osobnosti českého šoubyznysu, jež se módě a designu věnují ať už na amatérské linii či profesionálně.

Mladá herečka Tereza Voříšková se na událost oblékla do bílých šatů, k nimž zvolila černé boty a černou kabelku. Ne zcela jsme její róbu à la nemocniční sestra pochopili, ale jsme si jisti, že své příznivce našla. Možná škoda, že Tereza nezvolila mladistvější barvy a modernější kreaci. Svůj půvab totiž dost zazdila.

To moderátorka Nikol Moravcová celý svůj outfit ladila do fialovo-černé barvy, která jí sluší. Ačkoliv se nám barevná kombinace celkem líbí, nechápeme, proč Nikol zahalila své křivky pod několik vrstev. Že by pod nimi něco skrývala?

Topmodelka Daniela Peštová září všude, kde se objeví. Ani tentokrát tomu nebylo jinak, a přestože by se nám Daniela líbila víc v šatech, jejímu výběru tleskáme.

Poslední dámou, kterou ohodnotíme, je herečka Aňa Geislerová. Ta se pro nás v šedých šatech a s výčesem stala absolutní vítězkou.

Související články

Další články