Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Zrazený Radek běsnil v Survivoru: Cupoval Kristinu s Tomášem a šokoval výběrem nenáviděného Jacka

Radek zamíchal kartami.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova/koláž
+ Dalších 19 fotografií
survivor

Diváci Survivoru zažili nečekaný zvrat. Ačkoli bývá zvykem, že po kmenové radě se s nejdrsnější reality show rozloučí vždy jeden hráč, tentokrát tomu tak nebylo. Ondřej Novotný prohlásil, že v nejnovějším díle nikdo nevypadne, pouze se promíchá složení kmenů. Radek skončil nově v kmeni Lovců a pořádně se pustil do Kristiny s Tomášem, které označil za nečestné hráče. 

Nejnovější díl Survivoru přinesl jedno velké drama. Na konci kmenové rady k velkému překvapení nikdo nevypadl, ale došlo k promíchání kmene Lovců a Titánů. Do kmene Lovců putoval Radek, který by jinak skončil v duelu a o své setrvání na ostrově by musel zabojovat. Zklamání, že ho bývalý kmen vyhlasoval, nijak neskrýval a na Kristině s Tomášem nenechal nit suchou.


"Já jsem zjistil a jsem rád, že jsem to zjistil, že se nedá na určité lidi spolehnout. Ti lidi přeměňují strany, jak je jim to pohodlné zrovna v jednom kroku, ale já takhle hrát nechci. Chci být v kmeni lidí, kteří když něco slíbí, tak to dodrží. Něco jsme si slíbili a potom to nedodrželi. Kristina s Tomášem se ukázali, že je pro ně podstatný pouze nějaký jeden krok, a ne nic dlouhodobého," kritizoval své bývalé soukmenovce.

Radek si raději vybral Jacka

"Survivor je hra, kde více než kdy jindy platí, že jednou jsi dole a jednou nahoře. Je tady další moment, který vám znovu trochu zpřehází vaše plány a rozdá nově karty do další hry," avizoval Ondřej a vyzval Radka s Martinem, aby si vybrali nové složení svých kmenů. Martin i nadále zůstává v kmeni Titánů, zatímco Radek skončil v kmeni Lovců.

Kolaps Nikoly v Survivoru:


Vzhledem k tomu, že Radek zjistil, že nemá takové spojence v Tomášovi a Kristině, do svého kmene si raději zvolil Jacka. "Já si vybírám Jacka. Jack je srdcař a věděl jsem, že je to správná volba," okomentoval svůj výběr Radek. Lovci jinak zůstávají ve složení stejných hráčů, u Titánů jsou změny větší, přibrali Ivu a Bandurka.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Survivor 2024

Třetí řada úspěšné reality show Survivor, kterou začala vysílat TV Nova na začátku roku 2024. Natáčí se v Dominikánské republice a hraje se nejen o titul Survivor 2024, ale také o výhru 2 500 000 Kč.

Premiéra: 27. února 2024 na Voyo (od 5. března 2024 na TV Nova)

Survivor 2024: Soutěžící a moderátor

Hlavním lákadlem byla účast Ornelly Koktové, která však soutěž poměrně brzy z vlastní vůle opustila. Mezi dalšími soutěžícími jsou například Martin "Mikýř" Mikyska, Samuel "Pirát" Krištofič či Martin Prágr.

Moderátorem je jako vždy Ondřej Novotný.

Předchozí řady Survivor Česko & Slovensko: 2022, 2023.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy