Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Zrazená Pavla Tomicová: Za ponížení ještě poděkuje, za dveřmi je láska jejího života, slibují karty

Pavla Tomicová po delší době ve společnosti. Rozdávala úsměvy na všechny strany a neskutečně jí to slušelo.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
BUDOUCNOST

Snad celý národ v roce 2022 smutnil nad těžce zkoušenou herečkou Pavlou Tomicovou (60), kterou opustil manžel Ondřej Malý (56). Ten si našel o mnoho mladší partnerku Kristýnu Kociánovou (37). Redakce eXtra.cz exkluzivně nechala vyložit karty pro všechny tři od vědmy Barbary Kočkové a vypadá to, že po všech vztahových podrazech bude z celé trojice nakonec šťastná jen samotná Pavla.

Pavla Tomicová: Podvod, nevěra, rozpad manželství

Herečka Pavla Tomicová se těsně před Vánoci 2021 dozvěděla, že ji její manžel Ondřej Malý už nemá rád. Sbalil si věci a odstěhoval se.

Pár týdnů poté se pak ukázalo, že už má jinou a tou není nikdo jiný než Pavlina kolegyně z divadla Kristýna Kociánová, která zděděnému partnerovi nedávno porodila potomka.

Tomicová se samozřejmě se situací vyrovnávala těžce, ale nakonec ji ustála a už se zase umí smát na všechny strany. A podle vědmy Barbary Kočkové, která pro náš web udělala pro trojici výklad karet, bude mít k radosti již brzy ještě úplně jiný důvod.

Nová naděje

„Tato dáma najde novou osudovou lásku, která jí absolutně všechno trápení s manželem vynahradí. V životě bude ještě tak šťastná a spokojená, že nakonec svému bývalému muži ještě poděkuje, že odešel,“ překvapuje věštkyně tím, co jí ukázaly karty.

„Čeká ji obrovské štěstí a karty mi naznačují, že zrovna ona si ho opravdu zaslouží. Bude to člověk jejího gusta, naprosto spřízněná duše, budou si absolutně rozumět. Budou mít stejné zájmy, stejné koníčky,“ nastiňuje budoucnost národem oblíbené herečky.

Sama herečka zkusila služeb jiných kartářek a tam zažila zklamání. Nechala jsem si vyložit a je to zajímavý, protože mně pořád dokola vycházelo to samý, a to jsem si říkala, že to není normální, svěřila se na nedávné premiéře. Možná si vybrala pro ni ne úplně vhodnou vědmu…

Ondřej Malý zpláče nad výdělkem?

„Manželovi to ovšem s milenkou podle karet nevydrží. Bude se chtít vrátit k Pavle, ta už ho ale nepřijme. Karty mi nepředestřely šanci na to, že by se k ní skutečně mohl vrátit, leda tak maximálně na chvíli, moc reálně tuto možnost ovšem nevidím. Ale i kdyby k tomu došlo, nebude to fungovat a paní pak konečně dosáhne svého štěstí,“ dodala nadějeplně majitelka vlastní věštírny Barbara Kočková, kterou vyhledávají jak „obyčejní“ smrtelníci, tak známé osobnosti. Podle ní máme každý možnost svou budoucnost změnit, zachovat se tak, abychom ji buď zvrátili, nebo jí nestáli v cestě.

Nezbývá než Tomicové přát, aby se v jejím případě karty nijak nesekly a opravdu už někde za rohem na ni číhala ta pravá láska, ta, která už přetrvá navždy a nebude hledat žádná snadná ale…

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy