Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zraněného Vémolu nahradí Patrik Kincl: Podle Karlose čekal jak hyena na zbytky

Karlose Vémolu nahradí Patrik Kincl.
Zdroj: Se souhlasem Oktagonu / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
oktagon

Dlouho očekávaný zápas v rámci turnaje Oktagon 30 nabral po oznámení náhradníka za zraněného Karlose "Terminátora" Vémolu (36) na obrátkách. 30. prosince nahradí Vémolu v O2 areně uznávaný zápasník s již vybudovaným jménem Patrik Kincl (32), který zabojuje o titul střední váhy s jeho prozatímním držitelem Samuelem "Pirátem" Krištofičem (31). Sám Karlos z náhradníka nadšený není, bude fandit spíše Pirátovi, Kincl je pro něj prý hyenou. Uvedl to pro deník iSport.cz.

"Nový soupeř je možná ještě kvalitnější než Karlos. Ale já jsem už teď ve formě, v jaké jsem nikdy nebyl," říká Samuel Pirát Krištofič na sociálních sítích necelé dva měsíce před zápasem, z nějž Vémola musel odstoupit kvůli zranění. Pirát trénuje pod Attilou Véghem a chce dokázat, že mu opasek právem patří.

"Získat titul od Piráta pro mě znamená několik věcí. Cenný skalp, ukázat se českým fanouškům, kteří mě neznají, a Karlose Vémolu dostat do kouta. V OKTAGONU je nový král!" říká suverénně Patrik Kincl, který si jde přímo pro titul. Patrik patří k nejznámějším českým bojovníkům s mnoha zahraničními úspěchy. V roce 2018 poměřil síly i s Karlosem Vémolou, nakonec prohrál na body. Možná odveta je ale nyní blíže než dřív.

Karlos Vémola: Vždy jak hyena čeká a urve, co na něj zbude

Sám Karlos Vémola se po zotavení chce prvně utkat s Pirátem. Podle svých slov také příliš nesympatizuje s tím, že bude jeho bývalý rival Patrik Kincl bojovat místo něj, a tak bude fandit spíš Pirátovi. "On vždy čeká, čeká… Když jsem měl titul v Oktagonu já, tak ani necek. On se myslím nestal nikdy šampionem žádné organizace, já sedmi. A teď, když je cesta k titulu jednodušší, vylezl. Prostě vždy jak hyena čeká a urve, co na něj zbude," uvedl pro deník iSport o Kinclovi.

Reakce fanoušků

Diváci a fanoušci organizace Oktagon nepřijdou o skvělou podívanou, pro některé je naopak zápas mnohem atraktivnější než s Karlosem Vémolou. "Velice kvalitní náhrada. Podle mě je to pro diváky lepší zápas než s Vémolou. Kincla může Pirát porazit, s Karlosem to nebylo myslitelné. Dobrá práce, Oktagone," uvádějí fanoušci.

Mnozí se také shodují, že Patrik titul střední váhy získá. "Teď mi spadla brada, tohle bude hodně dobrý zápas a Pirát to má spočítané," píší. "Tak to z Piráta moc nezbude. Patrik jasná výhra," uvádí další.

Jiní však upozorňují spekulanty, aby Piráta tolik nepodceňovali. "Netroufám si říci, že Pirát vyhraje, ale umí dělat super zápasy stejně jako Kincl. Šanci rozhodně má," napsal jeden z věrných fanoušků MMA.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy