Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Zraněná Gabriela Koukalová fandí Čechům na olympiádě z pláže: Ukázala žhavé tělo v bikinách!

Zraněná Koukalová fandí českým sportovcům z pláže!
+ Dalších 21 fotografií
Gábina Koukalová (28) přišla o letošní zimní olympiádu v Pchjongčchangu kvůli bolavým lýtkům. Nemohla pořádně trénovat, a tak to raději odpískala úplně. Biatlonistka ale fandí české výpravě na dálku. Poslala jim sexy pozdrav z pláže!

Bolavá lýtka připravila Gábinu Koukalovou (28) o boj o medaile v Jižní Koreji. Teď už se ale nedá nic dělat a biatlonistka to bere s úsměvem. Vyrazila si odpočinout do teplých krajů, odkud poslala sexy pozdrav. Čechům fandí alespoň na dálku v bikinách!

„Lidi na pláži na mě koukali jako na blázna, nechápu vůbec proč?! Vždyť olympijské hry jsou zahájeny, tak je přeci nejvyšší čas hodit se do gala jako správný fanoušek a začít fandit naplno, ať už jste kdekoliv,“ napsala Gábina na Facebooku.

„Nenechte se zmást, opravdu je mi moc líto, že na olympiádě nejsem taky a nemůžu bojovat o medaile. Tiše závidím sportovcům to napětí a emoce, které k olympiádě neodmyslitelně patří, a věřím, že se mi poštěstí to v životě ještě alespoň jednou zažít,“ smutní Koukalová.

Biatlonistka také vzkázala, že všem českým sportovcům v Koreji drží palce. A má se z čeho radovat, biatlonisté Vítková a Krčmář už oba ulovili medaile!

Mohlo by vás zajímat

Další články