Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Zraněná Ester Ledecká po hrůzném pádu v zběsilé rychlosti: Poslala vzkaz ze sanitky

Zraněná Ester Ledecká po hrůzném pádu v zběsilé rychlosti: Poslala vzkaz ze sanitky
Zdroj: ČT Sport
+ Další fotografie
zranění
Ester Ledecká (25) při druhém sjezdu Světového poháru v Crans Montaně nevybrala levotočivou zatáčku a v rychlosti 109 km v hodině vletěla do ochranné sítě. Naštěstí se české závodnici při hrůzně vypadajícím pádu nic vážného nestalo a poranila si pouze obličej. Dle jejího vzkazu ze sanitky je zřejmé, že dobrou náladu si Ester vzít nedala.

Děsivý pád zažila při druhém sjezdu Světového poháru v Crans Montaně česká snowboardistka a alpská lyžařka Ester Ledecká (25). Po včerejším skvělém druhém místě jela opět na hraně a nevyplatilo se jí to. Mezičasy ukazovaly na první místo, když nevybrala oblouk a vřítila se do záchranné sítě.

Všichni v tu chvíli hrůzou zadrželi dech. Zkušená sportovkyně se ale ze sítí rychle vymotala a na důkaz toho, že je vše v pořádku, ukázala palec nahoru a uklidnila tak fanoušky. Roztrhla si ret a je jistě velmi otřesená, jinak je snad nezraněná. Na tváři jí bylo znát krvavé zranění, ale z místa nehody se dostala po svých i sama dojela do cílového prostoru.

"Zatím jsme spolu mluvili jen krátce vysílačkou, takže nevím, jak to zahýbalo s její psychikou. Ten pád byl docela těžký, takže je trošku dobitá a má rozseknutý ret, ale nemělo by to být nic vážného," uvedl krátce po pádu na ČT Sport Ledecké trenér Tomáš Bank. "Teď odjela sanitkou do nemocnice s tím rtem. Uvidíme, jak na tom bude."

A právě ze sanitky se Ester ozvala s humorem sobě vlastním. „Zavolám Ondrovi (Bankovi - pozn. red.) a Bode Millerovi, nacvičím jízdu po sítích. Počechrala jsem sítě, ale nepodařilo se mi je překousnout,“ vzkázala s tím, že jede do nemocnice v Sionu, kde jí sešijí roztrhnutý ret.

Související články

Další články