Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Žralok s lidskou tváří! Rybář se nestačil divit. Přinese mi štěstí, tvrdí

Zdroj: Profimedia
LIFESTYLE
Rybáři u pobřeží Indonésie se stali svědky vskutku kuriózní situace. Osmačtyřicetiletý Abdullah Nuren vyrazil rybařit do vod v okolí ostrova Rote, kde se mu podařil velký úlovek. Z vody vytáhl dospělého žraloka. A když rozřízl jeho břicho, nestačil se divit, uvnitř byla mláďata a jedno z nich vypadalo tak trochu zvláštně...

Indonéský rybář Abdullah Nuren vyrazil na svůj tradiční lov, jenomže tentokrát ho na něm čekalo nezvyklé překvapení. Do sítě chytil dospělého žraloka, ale na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby následující den nerozřízl jeho břicho. V něm totiž našel tři mláďata. Dvě byla stejná jako jejich matka a jedno bylo jiné – mělo dvě velké kulaté oči, jako kdyby snad mělo lidskou tvář.

Rybář vzal prazvláštní nález domů, aby ho ukázal své rodině. Informace o žralokovi s lidskou tváří se ale rychle rozkřikla a Abdullah měl brzy barák plný lidí, kteří tvora chtěli vidět. Sousedé dokonce jevili zájem o zakoupení žraloka. S tím ale Abdullah nesouhlasil, řekl si, že jedinečného tvora neprodá, protože mu přinese štěstí.

Související články

Další články