Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Žralok napadl muže: Páníčkovi zachránil život pes, který si otevřel auto a doběhl k vodě

hrdina
Odteď je rodinným hrdinou. Pes Darby zachránil svého páníčka před nebezpečným žralokem. Ten se muži zakousl do nohy poté, co se ho snažil sundat z rybářského háčku. Zakousnutého žraloka stáhl pes z páníčkovi nohy a tím mu zachránil život.

James White byl před třemi týdny v Kalifornii při rybaření napaden nebezpečným žralokem. Američan vyrazil na pobřeží blízko Bodega Bay na ryby. Když ucítil, že ryba zabrala, snažil se ji vytáhnout. Po pár sekundách ale muž zjistil, že se jedná o žraloka, chtěl ho tedy z háčku sundat.

Žralok však využil situace a zakousl se muži do nohy. Prokousl mu tepnu a muž začal silně krvácet. „Všude byla okamžitě krev. První skousnutí propíchlo tepnu, tlak byl intenzivní,“ popsal muž děsivou situaci portálu newsweek.com. Křičel o pomoc, ale nikdo z okolních rybářů ho zřejmě neslyšel.

Zachránil jej jeho pes Darby, kterého nechal v autě. Pohotový pes si otevřel dveře a běžel páníčkovi na pomoc. Nejprve se zakousl žralokovi do žáber, to způsobilo ještě silnější žralokovo kousnutí. Muž se tedy snažil psa zahnat, ten se ale nevzdal a stáhl žraloka za ocas. Predátor se okamžitě pustil nohy a odplaval pryč.

„Kdyby tam nebyl, dopadl bych mnohem hůř,“ řekl o svém psím hrdinovi White. „Od prvního dne je součástí rodiny. Teď ještě o trochu víc,“ doplnil.

Související články

Další články