Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Zralé dámy se přišly podívat na koloušky: Žilková řádila jako puberťačka, Bubílková líbala svaly

+ Dalších 49 fotografií

Na finalisty Muže roku 2024 se přijelo podívat spoustu zralých dam, které si zahradní slavnost moc užívaly. Mezi nimi byla například Veronika Žilková, která s sebou vzala svého partnera Josefa Holomáče. Dále také herečka Nela Boudová či moderátorka Zuzana Bubílková. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která nafotila zajímavé fotky, včetně pikantních snímků letošních krasavců. 

Na krásné muže je radost pohledět. To by určitě potvrdily dámy Veronika Žilková, Zuzana Bubílková či Nela Boudová, které se objevily na akci Muže roku 2024.

Fotky s krasavci

Veronika Žilková s sebou vzala svého přítele Josefa Holomáče, se kterým strávila prakticky každou chvilku na slavnosti. Byly ale momenty, kdy se slavná herečka ocitla bez svého doprovodu. Fotila se totiž s finalisty Muže roku, kteří jsou letos opravdu k nakousnutí.

Komu to náramně slušelo, byla Zuzana Bubílková. Na slavnost oblékla černo-bílé šaty, které vyzdvihovaly její štíhlou postavu. Moderátorka je ve skvělé kondici, dokonce své svaly políbila, jak nafotila redakce eXtra.cz.

Dále na akci zavítali zpěvačka Michaela Nosková s dcerou, herečka Jana Fabiánová, která zazpívala na pódiu, Matyáš Hložek se svým otcem Stanislavem, Lucie Zedníčková a další. Na fotky se můžete podívat v naší galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy