Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

„ŽRALA JEN HRUŠKY!“ Markéta (22) z Výměny nic neumí, její Pavel (36) je prý ZÁKEŘNÝ PSYCHOPAT

Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 60 fotografií
Výměna
GLOSA: Poslední Výměnu manželek ovládla banda trestanců. Jediná Markéta (22) z této sebranky nebyla ve vězení. Andrea (48) a Milan (42) z Horního Jiřetína se za katrem dokonce seznámili, když pomineme svéráznou východu dcery Adriany (10), jsou docela normální. Zato chorobně žárlivý mukl Pavel (36) se choval jako smyslů zbavený, Markétě dokonce dává dost zvláštní zákazy!

„Než potkala Pavla, žrala jenom hrušky, nepostarala se o sebe,“ vykládal otec partnera Markéty (22) ve Výměně manželek. A bylo vidět, že si to nevymyslel. Matka čtyř dětí totiž sama přiznala, že nikdy nebyla v rodinném domě, nikdy nesbírala ořechy a nikdy nedělala spoustu jiných věcí.

Jenomže vinu na tom, že je neschopná, nenese sama. Její Pavel (36), bývalý trestanec, se choval jako blázen. Kvůli chorobné žárlivosti chtěl dokonce Výměnu předčasně ukončit. A vyhrožoval, že v Jirkově svolá kamarády a pošle je za Markétou do Horního Jiřetína. Nakonec to neudělal, Milan (42) byl ale připraven se bránit.

Náhradní manželka Andrea (48) řekla Pavlovi do obličeje, že je psychopat. Sama si však nese škraloup v minulosti, taky seděla ve vězení, právě za mřížemi se dokonce seznámila s Milanem. A fakt, že oba seděli, se značně projevuje na způsobech výchovy mladičké dcery Adriany (10).

Stačilo, aby se zachovala jen trochu jinak oproti představě Milana, a diváci se stali svědky odporné smršti nadávek. Není pochyb, že tento přístup se projeví, až bude Adriana dospělá. K dětem, zvlášť k dcerám, se takhle chová jenom hlupák. Ani téměř padesátiletá Andrea nejde pro ostrá slova daleko, Pavlovi hrozila, že mu „flusne do ksichtu“.

Výsledek Výměny? Všichni jsou rádi, že jsou zase spolu, zanadávali si na náhradní rodiny a žijí si dál své životy. Markéta si zřejmě dál nechá zakazovat návštěvy kadeřnictví a bude vzpomínat, jak poprvé sbírala ořechy. Snad už se alespoň nevrátí k pouhému „žraní hrušek“.

Mohlo by vás zajímat

Další články