Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Zrají jako dobrá whisky: Legendám je celkem přes 300 let, z toho Arniemu čerstvě 72

Vypadají skvěle.
Zdroj: facebook
+ Dalších 6 fotografií
borci
Sestavička, kterou na svém Facebooku zveřejnil bývalý německý fotbalista Lothar Matthäus (58), všem vyrazila dech. Druhý nejmladší ze skupinky se vyfotil s bývalým fotbalovým kolegou a hereckými legendami. Všichni pánové vypadají senzačně, i když jim je dohromady 307 let, přičemž Arnold Schwarzenegger právě slaví 72. narozeniny.

Fotografie, na které jsou všichni chlapci vedle sebe, je jedna z těch, které vás zahřejí u srdce. Vysmáté herecké legendy Sylvester Stallone (73), oslavenec Arnold Schwarzenegger (72) a Dolph Lundgren (61) vypadají na snímku senzačně. I když jsou všichni takřka v důchodovém věku, jsou to stále od pohledu frajeři...

Akční hrdinové, které zbožňují miliony lidí po celém světě, stárnou snad o něco pomaleji než ostatní. Toho si všimli i lidé, kteří fotku na sociální síti viděli. "Vy snad nestárnete," píší. Vedle Lothara Matthäuse stojí spolu s herci ještě další bývalý fotbalista Giovane Élber (46).

Arnold se narodil 0. července 1947 v Thalu v Rakousku ve velice chudých poměrech. V domě, ve kterém bydleli neměli elektřinu, ústřední topení ani vodovod. Od mládí se stejně jako jeho otec intenzivně věnoval sportu. Nejprve fotbalu, potom atletice a nakonec kulturistice. Po získání několika titulů v této disciplíně se začal naplno věnovat herectví.

Prorazil v roce 1982 s filmem Barbar Conan, který se stal hitem. Dva roky poté zazářil v Terminátorovi a jeho kariéra šla strmě vzhůru. Po odchodu z filmu se vrhl na politiku a roku 2003 byl zvolen kalifornským guvernérem. Jeho manželkou byla Maria Shriverová, se kterou mají čtyři děti. Arnold má ještě jednoho nemanželského syna.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy