Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zraje jako víno: Vicemiss se ukázala v sexy prádle a dokázala, že má stále tělo bez chybičky!

Eva je nádherná žena.
Zdroj: Alja Minibaeva
Vicemiss Eva Čerešňáková dala na odiv své sexy křivky a pózovala v posteli spoře oděna jen do spodního prádla. Eva se od modelingu přesunula k manažerské práci, přitom také moderuje a poslední rok až dva se intenzivně věnovala psaní své první knihy. Eva v ní odhaluje, co vše obnáší soutěže krásy, poodkrývá temná zákoutí, která veřejnost nevidí.

Vzhledem ke svému zaměstnání psala Eva převážně v noci. Partnerem v posteli se jí tak po určitý čas stal psací stroj, na kterém Eva umí psát všemi deseti. Knihu psala samozřejmě na modernějším zařízení nebo přepisovala ze svých osobních poznámek psaných rukou, uznejte ale sami, že jí retro psací stroj sluší. Třeba svou další knihu, třeba jen první kapitolu, napíše právě na tomto psacím stroji, který si pořídila do svého bytu.

Focení ke kampani k její nové knize s podtitulem sexy spisovatelka proběhlo v butiku Kare Prague na Černém mostě.

A co a kde čte Eva nejraději? „Nejraději čtu knížky na dovolené. Plavky, pláž, drink, příjemná společnost a knížka, víc nepotřebuji. A co čtu? Baví mě životopisy zajímavých osobností, ale ráda si koupím i román nebo příjemné čtení, u kterého se zasměju či něco nového dozvím. Baví mě, když se do nějaké knížky začtu tak, že se od ní nemohu odtrhnout. To pak čtu všude. Na gauči, v posteli i ve vaně."

V sexy prádle předvedla, jak umí psát na stroji všemi deseti i jaká umí být femme fatale. Krásná vicemiss Čerešňáková je navíc oficiálně bez partnera, a tak je jen otázka času, komu bude patřit její sexy tělíčko.

Vicemiss může být důkazem, že ženy zrají jako víno a základem všeho je spokojenost sama se sebou. „Cítím se líp než kdykoliv předtím. Jsem sama sebou, postupně si plním své sny a pouštím se do věcí, na které bych třeba dříve neměla odvahu. Jdu si za tím, co mě naplňuje a co mě dělá šťastnou,“ uvedla Čerešňáková, kterou baví nejen psaní, ale ve volnu ráda čte a na papírovou podobu knih nedá dopustit.

„Knihy mají své kouzlo a strašně ráda brouzdám v knihkupectvích mezi regály knih. Miluji vůni papíru a knížek. Jednou bych doma chtěla mít vlastní velkou knihovnu plnou klasických literárních děl,“ prozradila modelka. I když je na téma druhé knihy Eva zatím opatrná, nepopírá, že by po knize MISS, sny vs. realita představila postupem času další knížku a v kariéře spisovatelky pokračovala. „Ráda sdílím své myšlenky, zkušenosti a inspiraci a možná přijde i druhé dílo. V pomyslném šuplíku mám něco rozepsáno, ale opravdu je na to příliš brzy.“

Související články

Další články