Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Zrady Taťány Kuchařové: Takhle za rok a půl pošpinila Ondřeje Brzobohatého

Zrady Kuchařové: Takhle špinila Brzobohatého
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
VÝČET

Nikdy prý nikoho nepoškodila, tedy až na pár desítek případů. To v posledních dnech vmetlo pomyslně do tváře mnoho kritiků modelce Taťáně Kuchařové, kteří jí nemohou zapomenout, že i před tajuplným předáním její nactiutrhačné církevní žaloby Blesku (Ondřej Brzobohatý tvrdí, že viníkem je ona, bývalá Miss World to odmítá) pomyslně plivala na exmanžela v mnoha jiných případech. Její vyjádření byla plná slov jako toxicita, „narcis a podobně.

Taťána Kuchařová: Pravda o jejích útocích na Ondřeje Brzobohatého

„Ještě nikdy jsem nikoho veřejně nepoškodila a Ondřej není výjimkou,“ tvrdila v pondělí na svém Instagramu rozvedená modelka Taťána Kuchařová. Je to ale pravda?

Zatímco Ondřej Brzobohatý, přesně tak, jak se to má dělat při rozvodu mediálně známého páru, držel dekorum, a když už promluvil, tak decentně a vlastně si sypal popel na hlavu, jeho bývalka rozdávala jedno vyjádření za druhým. Proto nyní ti, kteří onu smršť okopávání Brzobohatého viděli nebo četli na vlastní oči, nechápavě kroutí hlavou nad jejím pondělním vyjádřením, v němž Taťána jako by vtipkovala, že Ondřeje nikdy neočerňovala.

Jaká je tedy pravda? Uvádíme jen zlomek příkladů toho, co někteří diskutující označují za „jedovaté sliny Taťány Kuchařové“.

21. 12. 2021: První podraz?

Tehdy dvojice rozpad manželství potvrdila. Zatímco Ondřej na Instagram napsal tradiční smířlivý status, už tehdy Taťána Kuchařová cítila potřebu podkopat jeho snahu ukončit zájem médií o ně. „Ondřej mě požádal, aby mohl jít svou cestou životem už beze mě, a já to respektuji,“ dala najevo, co si o celé situaci myslí.

22. 12. 2021: Slova o zklamání

A kdyby někdo nečetl její sociální síť a nemyslel si ještě, že za všechno mohl „nevěrník Brzobohatý, pro jistotu se svěřila i Showtime. „Jediné, co k tomu můžu říct, je to, že náš vztah jsme teprve definitivně ukončili až včera a požádám o rozvod. To, co jsem se dozvěděla z médií, mě překvapilo a zaskočilo a je to pro mě pochopitelně veliké zklamání v člověku, kterému jsem věřila a plánovala s ním rozšířit rodinu a se kterým jsem 30. 6. 2021 obnovovala manželský slib, který pro mě manžel přichystal jako překvapení k našemu pátému výročí svatby,“ sdělila.

Byla to narážka na fotku umělce s jakousi tanečnicí.

25. 3. 2022: Patologické lži?

Do poslední chvíle to byly jenom patologické lži. To na tom bylo šokující, že po osmi letech, kdy někomu věříš a někoho miluješ se vším všudy i s těmi temnými stránkami, najednou přijde takovýto úplný zlom. Ještě je to čerstvé, chce to nějaký čas,“ sdělila v té době Showtime s tím, že „se to dalo udělat jinak, s noblesou“.

Podle četnosti jejího navážení se do Brzobohatého jako by si ale předchozí radu nevztáhla sama na sebe.

4. 4. 2022: Potvrzení údajné nevěry

Tehdy „někdo“ médiím donesl informaci, že Ondřej Brzobohatý měl už tehdy údajně začít randit s Danielou Písařovicovou. A Kuchařová opět nevyužila příležitosti mlčet. Naopak si přisadila. „Dozvěděla jsem se to nedávno. I to, že jejich vztah trvá už kolem půl roku a začal ještě za našeho manželství. Co k tomu říct... Opět to jen potvrzuje vše, co jsem už řekla a nepřekvapuje mě to. Jsem ráda, že jsem z tohoto toxického vztahu venku a nechci další věci okolo bývalého manžela komentovat,“ prozradila opět Showtime, kterému jako by se svěřovala častěji než v kostele u zpovědi.

10. 5. 2022: Manipulace a přísahání na smrt?

Tehdy měla potřebu v Showtime zaútočit na Ondřeje tím, že potřebuje psychiatra, tvrdila, že byla v toxickém vztahu a že není normální či zdravý.

„Myslím si, že není žádná ostuda přiznat, když navštívíš terapeuta. Rozhodně nešlo o psychiatra. Toho potřebuje někdo jiný, ne já,“ upřesnila modelka. A i když přímo nezmínila svého bývalého chotě, je jasné, že myslela jeho.

Nejsem jediná, kdo si prošel toxickým vztahem, a člověk toho díky vedení terapeuta hodně pochopí. Strašně mi pomohlo se od toho odpoutat a pochopit věci, které nemají logiku. Pochopila jsem, že já jsem zdravá, a ne ta druhá strana,“ pokračovala někdejší královna krásy.

Na to, čím vším mě protáhl a co jsem si zažila, neskutečné manipulace i přísahání na smrt vlastní rodiny, jsem se s tím dokázala dobře popasovat. Věřila jsem mu a myslím si, že jsem to důstojně ustála,“ tvrdila dál.

Nedávno k tématům výše Brzobohatý přidal, že skoro celou dobu, co se znali, používala Kuchařová antikoncepci. Mimochodem pro církev je to hřích. A zajímavé je i to, že Kuchařová obnovovala před Bohem slib s někým, koho nyní v církevní žalobě údajně, podle svého chotě, v podstatě označuje za „neplodného devianta“.

11. 5. 2022: První obrana Brzobohatého

Ondřej Brzobohatý měl po předchozím vyjádření své ženy už všeho plné zuby, a tak se poprvé obšírněji vyjádřil na svém Instagramu.

„Platí fakta, která byla jasně řečena, tedy že od srpna minulého roku byly rozvodové papíry na stole, od září žiju sám a Daniela ani nikdo jiný toho nikdy nebyl příčinou,“ uvedl s tím, že mediálně hledat viníka rozvodu je nesmysl. A že Taťánu nechápe.

15. 8. 2022: Brzobohatý za gentlemana

Jako by na pár měsíců přišlo ticho před bouří. V srpnu 2022 se v pořadu Face To Face opět lehce vyjádřil Taťánin exmanžel s tím, že si jí obrovsky váží a že se zdráhá k čemukoli vyjadřovat

7. 10. 2022: Taťána se opět nadechuje

Kdyby měl náhodou ještě někdo pochybnosti o tom, že Taťána Kuchařová byla obětí nemocného vztahu, připomněla to pro eXtra.cz. „Doufám, že intuici mám už natolik vycvičenou, že už se nenechám lapit do podobných sítí a tuhle zkušenost si nebudu mít potřebu nikdy zopakovat. Doufám, že to poznám.“

4. 11. 2022: Plánovala vše odhalit

„Jsem člověk, který má rád domov a zázemí, znamená to pro mě strašně moc, vážím si toho, tak jsem byla možná ochotná pro takovou tu iluzi domova zajít až za sebe. A to bylo špatně a bylo to nezdravý,“ sdělila v pořadu Povídej.

„Až v průběhu let se čas od času něco ukázalo, odkrylo. Konkrétní zatím nebudu, třeba přijde čas, kdy budu víc připravená ty věci sdílet, protože to byla zkušenost k nezaplacení. Třeba v mojí příští knize,“ naznačila tehdy.

23. 12. 2022: Já nemusím nic skrývat

„Nikdo se nevdává s tím, že se bude rozvádět. Nevyšlo to, ale jsem ráda, že jsem se dozvěděla vše, co jsem měla. Dodnes se dozvídám zajímavé věci. Říkat je nebudu. Ví to kdekdo. Jsem ráda, že nejsem ten, kdo neustále potřebuje věci skrývat, zakrývat. Pravda někdy potřebuje svůj čas a ukáže se,“ poplivala exmanžela. „Vysvobodilo mě to z něčeho, co bylo špatně a toxické. Už nechci dávat jakoukoli pozornost tomuhle toxickému narcisovi,“ pokračovala v okopávání kotníků. Ondřej opět mlčel.

13. 1. 2023: Pokorný Brzobohatý

Výjimečně opět vyjádření mužské části bývalého páru a opět takové, že si zase posypal popel na hlavu.

„Ve chvíli, kdy dochází ve vztahu k nějakému nedorozumění a tomu, že každý v tom páru mluví jinou řečí, stane se to, že v nějaký moment už to člověk vzdá. Já jsem to vzdal, což mi vůbec není ke cti. Byl jsem iniciátorem rozchodu, a proto jsem na pranýři,“ sdělil v Show Jana Krause.

22. 5. 2023: Téměř utajené ponížení od Taťány

Když Brzobohatý poskytl Blesku obsáhlý rozhovor týkající se církevní žaloby jeho exmanželky plné neuvěřitelných osočení (dočkala se obrovského odsouzení nejen od známých osobností), zareagovala na to na svých sociálních sítích.

Pořádně ale do Ondřeje také zaryla, což se veřejnost dozvěděla ale až dva dny poté, co redakce eXtra.cz odhalila, že poslední, ponižující odstavec vůči svému bývalému manželovi smazala. Prozradila ji ale historie úprav na Facebooku.

Nicméně bych ráda Ondřejovi poblahopřála ke coming outu. A také mu přeji, aby v něm byl ještě odvážnější a řekl o sobě celou pravdu. Jsme tolerantní společnost a já se mu celou dobu našeho manželství snažila pomoci, chápat ho a podpořit ho. Teď bych mu přála, aby ho stejně podpořila jeho rodina a nejbližší,“ obula se do něj znovu.

A bohužel určitě ještě není zdaleka konec.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy