Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

ZRÁDNÝ ČERVÍ ÚPLNĚK při jarní rovnodennosti: Velké špatné, hrozí konec lásky!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
JARO JE TU
Noc na první jarní den ozářil červí superměsíc. Tentokrát pod taktovkou Vah. Březen je přeplněn řadou energií. Zároveň vítáme nový astrologický rok a jarní rovnodennost. Potenciál i emoce budou na vrcholu, ale to není zdaleka všechno, budete mít možnost pokroku, dokončení něčeho důležitého a budete chtít plodit.

Novou lásku nehledejte!

Vliv tohoto úplňku nám dává za úkol přemýšlet o našem růstu a vede nás k pokroku, ať už profesnímu či vztahovému. I když pocítíte škobrtnutí ve vztazích, budete mít možnost tyto energie vyrovnat. To samé platí i v práci. A co singles? Zamilovanost nechte na později, pověst Vah značí náročnost a nepohodlnost ve vztazích. Zapomeňte na sladká slovíčka, šlo by pouze o vztahové tahanice.

Spánkový deficit

Mystický Měsíc vás bude pronásledovat i ve spánku. Pocity napětí a podrážděnosti, které s sebou tento úplněk přinese, budou mít neblahý vliv na vaše klidné spaní ještě několik dní. Běžně je známo, že měsíc je zodpovědný za poruchy spánku. Některé studie však uvádějí, že spojení měsíce se spánkem je „záhadné“, pravděpodobně vlivem velkých individuálních rozdílů, které jsou základem protichůdných důkazů o jejich existenci – někteří lidé mohou spát nádherně, jiní mají velké problémy. Poruchy spánku s největší pravděpodobností korelují s vrcholem světla během úplňku, což dočasně naruší náš spánkový rytmus.

Mystická záře vás bude dlouho pronásledovat

Navzdory zářícímu mystickému úplňku je důležité se uvolnit a nebýt v emocionálním napětí. Po úplňku začíná tříměsíční maraton, který nás těžce ovlivní – jarní rovnodennost, Slunce vstupuje do Berana, nový astrologický rok…emocionální rozpory i problémy ve vztazích budou nevyhnutelné. Navíc tento úplněk je obzvlášť živý a rušivý. Budou vznikat konflikty mezi mužskými a ženskými silami. Je jen na vás, které energie k sobě pustíte a jakou najdete rovnováhu.

Související články

Další články