Zrádkyně Mia ukázala luxusní postavu v plavkách. Fanoušci nestačí zírat
Vítězka Zrádců si dopřála luxusní dovolenou. Věra Kirchnerová alias Mia vyrazila se svým partnerem na exotické Maledivy, kde si užívá slunce, tyrkysového moře i obdivu fanoušků. Fotky v plavkách, která sdílela na Instagramu, rozpoutaly lavinu reakcí.
Věra Kirchnerová alias Mia si užívá odpočinek v exotice. Společně se svým přítelem odletěla na Maledivy. Z dovolené často sdílí příspěvky na svém Instagramu. Podělila se o zdejší přírodu a potápění se žraloky. Maledivský ostrov Thoddoo, který si Mia pro svůj pobyt vybrala, je totiž známý nejen svými bílými plážemi s palmami, ale také bohatým podmořským životem.
Mia zapózovala v plavkách
Postupně začala sdílet také fotografie v plavkách, na nichž předvedla svou štíhlou, vypracovanou postavu. Nechybí pózování na pláži, záběry s tyrkysovým mořem v pozadí ani romantické momenty s přítelem. Fotografie okamžitě zaujaly sledující a komentáře se začaly jen hrnout.
Doporučené video: Rozhovor s Věrou Kirchnerovou alias Miou
„Kde se vyrábí takové tělo?“ ptala se v komentářích Katka. „Tak to je tělo bohyně. Ty boky, pas, nohy až do nebes. Krása,“ napsala Hana. „Tedy Věrko, že se nestydíte. Vy vlastně nemáte za co. Jste nádherná baba s postavou dvacítky. Závist,“ přidala se Lucie. A zaznělo i srovnání s jinou populární reality show: „Aneb když Zrádce má 1000× lepší postavu než kdejaké dvacetileté srdíčko z Love Island,“ neodpustila si Klárka.
Bobina terčem nechutného podvodu: Kráska je připravena na soudní bitvu
Související články

Drsná slova vítězky Zrádců Mii: Takhle podle ní rozpoznáte predátora

Daniela mi naháněla strach, přiznala Mia ze Zrádců. Odhalila detaily jejich přátelství a z čeho měla obavy

Mia ze Zrádců si získala diváky. Nová královna, žasnou lidé nad její hrou

Mia si účastí ve Zrádcích zavařila v práci. Policistka odhalila komplikace
































































